Kabelky pro náročné / Kabelky Diesel

Kabelky pro náročné / Kabelky Diesel

23. února 2010, kabelky Diesel, kabelky přes rameno, kabelky do ruky, kabelky jaro 2010, sportovní kabelky, trendy kabelky

Sponzorované odkazy

Všechny ženy mají potřebu u sebe nosit spoustu potřebných a důležitých věcí, a to je jeden z důvodů proč nosí kabelky. Dalším hlavním důvodem je funkce estetická. Spojí-li se vhodný materiál, tvar a vypracování, pak vznikne módní předmět zahrnující účelnost a krásu.

Výběr kabelky

Při výběru kabelky berte v úvahu příležitost, styl a velikost. Přihlížejte i k velikosti vaší postavy. Jste-li silnější, pak drobná kabelka s úzkým uchem na vaši korpulentnost ještě více upozorní. A naopak. Neplatí však pravidlo, že silnější ženy by měli nosit co největší kabelky. Volete kabelky přiměřené velikosti a vhodných tvarů. Kabelka by měla vyjadřovat vaší image, osobnost a jedinečnost.

Italské kabelky Diesel

Značka Diesel, která pochází přímo z mekky módy – Itálie, opět představila originální kolekci kabelek pro nezávislé mladé lidi, kteří si potrpí na zajímavé kousky. V České republice jsou kabelky Diesel velmi oblíbené, a to nejen mezi celebritami. Nechte se okouzlit jejich krásou, kvalitou a nadčasovým vzhledem i vy.

Praktické kabelky

To jsou kabelky pro praktické ženy, do kterých se vejde vše, na co si jen vzpomenete. Výhodou těchto kabelek je jejich velikost. Hned potom je to velmi módní vzhled, který doplní vaše sportovní oblečení. Zapomeňte na černé barvy a vyzkoušejte něco nového a bláznivého.

Kabelka do ruky

Kabelka, která se nosí pouze v ruce se stává čím dál více oblíbená. Mimoto je letošním jarním trendem. Kabelka totiž mnohem lépe vynikne s vaším outfitem. Moc hezky vypadají malé jemné kabelky, které jsou znakem ženskosti. Pokud letos nechcete být out, pořiďte si kabelku s krátkým, bytelným držadlem a noste ji elegantně v ruce.

Pár rad

Kabelka by měla mít stejnou barvu jako vaše boty. O naprostý soulad však nemusíte usilovat. Nekombinujte styly. Kabelka upoutává pozornost do míst, kde jí nosíte Poškrábaná a obnošená kabelka může celkový vzhled pokazit.

Zdroj: www.diesel.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu