Dámské spodní prádlo i plavky z kolekcí 2010 / Spodní prádlo Leontýna

Dámské spodní prádlo i plavky z kolekcí 2010 / Spodní prádlo Leontýna

27. ledna 2010, dárek na Valentýna, plavky 2010, dámské plavky 2010, erotické spodní prádlo

Přestože to venku rozhodně nevypadá na to, že by mělo začít přicházet jaro, je čas začít přemýšlet o dění v nejbližších měsících už dnes. Ptáte se, co že se má vlastně v nadcházejících měsících dít?

Svátek zamilovaných se blíží

Už příští měsíc, přesněji 14. Února 2010, nás čeká jeden z nejatraktiv­nějších svátků moderní historie. Ano, je to tak. Už za necelé tři týdny bude celý svět slavit svátek všech zamilovaných – den svatého Valentýna.

Na tento den by neměli zapomenout zejména muži, protože je to ideální příležitost jak své přítelkyni, ženě či milence připomnět, že ji stále milujete a že na ni myslíte. Kromě obvyklých dárků jako jsou krásné květiny, obvykle rudé růže, pochutiny z belgických pralinkáren, lahve kvalitního šampaňského či drobné šperky s diamanty, se pro dospělé páry nabízí také vzrušující erotické prádlo. Pokud chcete své drahé polovičce i sobě, udělat po dobré večeři radost, popřemýšlejte o nákupu nějaké luxusní noční košilky, slušivého kompletu, provokujících krajkových kalhotek či hravého kostýmku rozpustilé školačky. Pokud si kostýmek či spodní prádlo vyberete dobře, rozhodně partnerku nezklamete a svátek zamilovaných oslavíte tak jak se patří.

Plánujte dovolenou už dnes!

Ačkoliv většina z nás zatím přemýšlí o letní dovolené spíše teoreticky a při pohledu z okna zasněně vzpomíná, jaké to je, když je venku třicet nad nulou, je nejlepší čas pro plánování dovolených právě tato doba. Krom cestovních kanceláří, které nabízí řadu zajímavých first minute zájezdů, se na letní sezónu připravují i prodejci opalovacích krému, letní obuvi a v neposlední řadě plavek.

Právě v těchto měsících můžete za velmi zajímavé ceny nakoupit plavky z loňských kolekcí, které tak seženete někdy až za polovinu jejich původní ceny. Např. v internetovém obchodě www.spodni-pradlo-leontyna.cz seženete dvoudílné bikiny i slušivé jednodílné dámské plavky od 373 Kč.

Nečekejte, až bude pozdě!

Autorem článku je Adam Š.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu