Alexander McQueen opět spolupracuje s Pumou

Alexander McQueen opět spolupracuje s Pumou

30. ledna 2010, Puma, Alexander McQueen, Puma oblečení, Puma boty, sportovní oblečení

Sponzorované odkazy

Alexander McQueen patří v současné době k těm nejnadanějším a nejoriginálnějším módním návrhářům celého světa. Jeho vize jsou neskutečně nápadité, a tudíž je jeho tvorba nezaměnitelná a velmi signifikantní. Tento britský designér však není jen velmi kreativní a nadaný, ale také velmi činný. To dokazuje jeho další spolupráce se sportovní značkou Puma (Black Label), pro kterou vytvořil tradiční sportovní kolekci dámského i pánského oblečení a doplňků, a tak navázal na velmi úspěšnou kolekci obuvi pro tuto sportovní značku. Oslovit McQueena po druhé nebylo pro společnost Puma náhodné, neboť vedení společnosti je přesvědčeno, McQueen je tím pravým člověkem, který dokáže uspokojit jak sportovní, tak estetické požadavky.

Pro každou kolekci, která vznikne ve spojení McQueen a Puma jsou typická zvláštní sezonní témata, která souvisejí se sportem a aktivním životem. Pro aktuální kolekci je tímto tématem moc a vliv sportu, které jsou vyjádřeny různými prvky a designy, nechybí ani různé inovace. Kolekce je silně ovlivněna módou 80. let, vyznačuje se hustým prošitím detailů, asymetrií i širokou paletou barev od červené po žlutou a modrou postavené do protikladu s černou a šedou. Avšak nemyslete si, že tato kolekce je určena jen pro sport. Naopak, McQueen si dal záležet na tom, aby oblečení a doplňky z této kolekce byly nositelné i mimo sport, a tak uspokojil všechny zákazníky, kteří dávají přednost trochu sportovnějšímu looku před čistě elegantním.

Reklamní kampaň k této kolekci si vzal na starost známý módní fotograf Nick Knight, který s Alexanderem McQueenem již několikrát spolupracoval, posledně pro něho natočil video pro přehlídku kolekce Plato’s Atlantis, o které jste se na LuxuryMagu mohli dočíst před nedávnem.

Díky úspěšnosti obou kolekcí, to vypadá, že Puma bude s Alexanderem McQueenem spolupracovat i nadále, a tak se milovníci obou těchto značek a hlavně pak jejich spojení mají na co tešit.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu