Sonia Rykiel pro H&M již  20. února!

Sonia Rykiel pro H&M již 20. února!

1. února 2010, Sonia Rykiel, H&M, Sonia Rykiel pro H&M, Sonia Rykiel for H&M, H&M spring 2010, H&M jaro 2010, jaro 2010, svetry, trendy jaro 2010

Sponzorované odkazy

Ano, již 20. února budeme moci spatřit na pultech obchodů H&M očekávanou kolekci od francouzské návrhářky Soniy Rykiel. Po prosincové nadílce spodního sprádla, jež zahrnovala sexy korzety, saténové body, hravé podprsenky a košilky a o níž jste se na LuxuryMagu mohli také dočíst, přichází ochutnávka pařížského stylu.

Ochutnejte pařížský styl

Sonia Rykiel totiž do kolekce, kterou vytvořila pro řetězec H&M vložila vše, co je pro její tvorbu tolik typické. Najdete v ní tedy barevné proužky, svetříky, úpletové šaty, nechybějí ani odkazy na aktuální trendy, jako jsou například kombinézy, které jsou však vždy opatřeny puncem pařížského klasického elegantního stylu.

Jak sami můžete vidět na fotografiích reklamní kampaně, poznávacím znamením této kolekce jsou proužky ve výrazných odstínech fuchsiové, žluté, růžové, červené ve spojení s černou barvou. Ten můžete spatřit jak na svetrech, šatech, punčochách i plavkách této kolekce. Třpytivé kamínky, mašličky a kytičky pak tvoří rozkošné ozdobné detaily.

Sonia v H&M již 20. února

Tuto kolekci, jejíž hlavní dominantou jsou pleteniny, jak už jsem ostatně zmínila výše, si budete moci zakoupit v obchodech H&M již od 20. února. „Úplety jsou můj osud. Vždycky jsem je milovala, protože pro mě představují čirou svobodu. Přiléhají k tělu, dovolují mu volný pohyb, a přitom jsou sexy,“ vysvětluje Sonia Rykiel.

Na rozdíl od jiných návrhářských kolekcí pro H&M, je ta Sonina výjimečná v tom, že nabídne i oblečení a doplňky pro děti.

Tato i kolekce spodního prádla byly představeny před Vánoci v Paříži na velkolepé show, na které diváci mohli spatřit modelky, jak se rozverně prohánějí na kolech po mole, oblečeny do proužkovaných svetříků a úpletů s třpytivými barety na hlavě a s kudrnatými rezavými parukami, které odkazovaly na ohnivou hřívu samotné návrhářky.

Zdroje: www.hm.com, www.elle.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu