Kotníkové boty Nike, buďte cool i v zimě!

Kotníkové boty Nike, buďte cool i v zimě!

3. února 2010, Kotníkové boty Nike, Air Jordan, Big Nike High, Air Force One, boty nike, tenisky nike, nike

Sponzorované odkazy

Zima stále ještě není u konce a nožičky potřebují zahřát. A to je dobrý důvod proč si pořádit kotníkové boty NIKE. Tyto boty udrží namáhaný kloub i v náročných podmínkách. Podvrknout si kotník je téměř nemožné. Jen je třeba dbát na kvalitní materiál a především jestli bota dobře sedí, což je pro NIKE priorita.

Kotníkové tenisky se poprvé objevily na trhu v roce 1982. Nejdříve byly určeny k hraní basketbalu, ovšem dnes už jsou brány spíše jako fashion bota. U těchto sneakers se objevila poprvé technologie Nike Air, tedy technologie vzduchové bubliny uvnitř podrážky boty, která se nyní používá u většiny bot Nike.V 80. letech byly AF1 stejně oblíbené jako jsou dnes, přesto na začátku 90. let začaly boty přecházet do ústupu, nejspíše to bylo způsobeno horší nápaditostí modelů Nike. Na konci 90. let a po roce 2000 začal obrovský comeback Air Force One a pomalu se dostaly mezi nejprodávanější tenisky Nike.

Název Air Force One samozřejmě vznikl pojmenováním podle letadla amerického prezidenta, které má stejný název. Tenisky se celou svou prodejní dobu chlubí velkou oblibou mezi celebritami, a to hlavně mezi basketbalisty a také mezi lidmi v hip hop kultuře. Existuje mnoho sběratelů, které se specializují pouze na tento model. Za nejznámějšího je v současné době považován DJ Clark Kent, jenž vlastní stovky modelů AF1.

Co stojí za povšimnutí jsou kotníkové tenisky Big Nike High, které dostali barvu od legendárních Air Jordan 1 OG. Tento model je velmi oblíbený a jestě si ho zamilujete i vy.

Výběr bot je opravdu obrovský. Pokud zabrousíte na stránky www.queens.cz určitě si zde nějaké vyberete. Osvědčená značka a dokonalé technické provedení a navíc nadčasový design. Boty Nike nejsou jen pro sportovce, výborně se budou vyjímat k vašim streetovým modelům. Ať už si vyberete jednoduché jednobarevné nebo odvážně zbarvené, jedno je jisté, letos v nich budete in.

Máš tvůrčího ducha a chceš něco originálního? Na www.nike.com se můžeš stát na chvíli svým vlastním návrhářem a vytvořit si boty podle svých představ.

Zdroj: www.queens.cz, www.kenlu.net

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii tenisky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu