Osobité a módní kabelky Esprit

Osobité a módní kabelky Esprit

9. února 2010, Esprit, kabelky, psaníčka, sprotovní tašky, Susie Russel, Doug Tompkins, sportovní kabelky, značkové kabelky

Sponzorované odkazy

Módní značku Esprit, založenou v roce 1968 Susie Russelovou a Dougem Tompkinsnem v San Franciscu, zná i u nás téměř každý. Jedná se o značku, která se svým mladistvým přístupem k módě zaměřila na stylové, atraktivní a kvalitní modely oblečení.
Módní značka Esprit nabízí svým zákazníkům pestrý výběr jednak modelů oblečení, tak i nejrůznějších módních doplňků.
V dnešním článku se vypravíme za nabídkou kolekce kabelek Esprit, a to jak za elegantními, tak i sportovními a jak za malými, tak i velkými.Kabelky Esprit v malém podání

Malá kabelka se nám ženám hodí zejména tehdy, vyrážíme-li s kamarádkami na kafíčko nebo večer na párty. Vejde se do ní totiž vše potřebné. Pár mini-šminek, klíče, mobil a peníze. Nikdo z nás se nechce tahat na kafe nebo vínko s velkou kabelkou. I tímto pravidlem se řídí návrháři nejrůznějších módních značek, mezi které patří i společnost Esprit.
Pojďme se podívat, jaké mini-kabelky nabízí právě tato společnost.V bu­ticích Esprit nebo v internetovém obchodě této značky si můžete vybrat jak mezi sportovnějšími, tak i mezi elegantními modely. V kurzu jsou modely nařasených kabelek, psaníčka s flitrama, ale i sportovní kousky s ramínkem přes rameno.


Sportovní look kabelek Esprit

Společnost Esprit není zaměřena pouze na distribuci elegantního zboží, ale v jejich nabídce nalezneme i stylové sportovní kousky, na které se hned podíváme.
Vybírat můžete mezi typy kabelek na rameno i přes rameno.
Pořídit si tu můžete taktéž i sportovní tašky přímo určené k navštěvováni nejrůznějších sportovních lekcí.
Buďte stylově sportovní s módní značkou Esprit i Vy!


Kabelky Esprit do práce i do školy

Konečně jsem se dostali k modelům kabelek, které využíváme asi ze všeho nejvíc. Jsou to kabelky střední velikosti, kam neschováme pouze klíče, mobil a šminky, ale kam se nám vejdou i pracovní desky, sešity, spousta dalších papírů, důležitých věcí a možní ještě něco navíc!
Módní značka Esprit ani u těchto modelů nezapomněla použít módní barvy, tvary, střihy ani vzory. Vybere se mezi nimi opravdu snad každá z nás. Kabelky značky Esprit jsou nápadité, praktické, stylové a opravdu do každého detailu perfektně propracované.


„Zdroj“: www.esprit.eu

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu