Začněte se těšit na léto již dnes! / Plavky Victoria's Secret 2010

Začněte se těšit na léto již dnes! / Plavky Victoria's Secret 2010

6. února 2010, Victoria's Secret, plavky Victoria's Secret, plavky 2010, dámské plavky léto 2010, bikiny

Sponzorované odkazy

Taky si právě při pohledu z okna říkáte, že toho sněhu už bylo letos dost a stějně jako já se těšíte, až přijde jaro? Osobně se na jaro začínám těšit již s první ochutnávkou jarních kolekcí v obchodech a při pohledu na reklamní kampaně známých značek, to tedy znamená v lednu. Letos bude navíc jaro hodně veselé, plné barev a květů, ale o tom někdy příště. Po jaru přichází léto a na to se začínám každoročně těšit při pohledu na novou kolekci plavek od Victoria’s Se­cret. Abyste se mohly, milé dámy, začít na léto těšit i vy, tady je ochutnávka z kolekce Swim VS 2010.

Victoria’s Secret je dnes jedničkou ve svém oboru a ačkoliv je to víceméně značka určená pro široké masy, daří se jí obratně určovat módní trendy. Image značky navíc vytváří ty nejžádanější a nejkrásnější modelky světa jako například Adriana Lima, Miranda Kerr, Marissa Miller či Heidi Klum. Každoroční přehlídka spodního prádla, která se koná v předvánoční době je s nadšením sledována nejen módními kritiky, ale i širokou veřejností, které si Andílky VS oblíbily natolik, že se s nimi ztotožňují. Dívky a ženy chtějí mít vlasy jako ony, make-up jako ony a samozřejmě mít také plavky jako ony.

Plavky Victoria’s Secret 2010

Plavky Victoria’s Secret 2010 jsou opět nádherné a okouzlující, zvláště pak řada nazvaná Beach Sexy. Designéři značky VS letos vsadily na neonové barvy, jako je fuchsiová, fosforová či ostře oranžová. Toto jsou hlavní prvky plavek, které na stránkách www.victoriassecret.com najdete pod záložkou New Neons. Sparkle & Shine, to je velmi trefný název pro plavky plné třpytu zlata a stříbra a flitříků, které se tak nádherné odráží od vody. Nezapomnělo se ani na tolik módní a neskutečně sexy zvířecí vzory (Wild Things). Co se týče střihu plavek, u VS se meze nekladou. Jarní kolekce zahrnuje jak klasické trojuhelníčkové bikiny, tak plavky typu bandeau, s ramínky i bez. I u spodních dílů je vidět značná kreativita a posouvání hranic v oblasti plavek dále. Nechybí samozřejmě ani plavky jednodílné (mononiky), které jsou okořeněny různými prostřihy. Velmi vydařeným a poutavým detailem jsou kovové a umělohmotné spony na plavkách Victoria’s Secret, které plavky dělají ještě více sexy.

New Neon

Shine & Sparkle

Wild Things

Další ochutnávka z VS Swim 2010:

Zdroje:www.victoriassecret.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu