Sportovní košile pro muže

Sportovní košile pro muže

1. března 2010, sportovní košile, pánské košile, Quiksilver, pánské sportovní košile,

Sponzorované odkazy

Sportovní košile nejsou určeny pro formální účely, proto se při jejich výběru můžete trochu uvolnit a povolit uzdu fantazii. Zapomeňte na jednobarevné košile, bílé nebo bleděmodré. Vyzkoušejte proužkované, nebo zkuste nějaké nevšední barvy, třeba zrovna vám budou slušet.

Už jste slyšeli o košili „button-down“? Je to košile, u které jsou špičky límečku zapnuté na knoflíčky k náprsence. Tato košile patří k neformálním, proto k ní raději kravatu nenoste.

Jak si vybrat košili

Není to těžké. Košile může být barevná, ale pozor, strakaté vzory jsou z módy už 15 let. Na rozdíl od společenské košile si můžete vybrat košili pro volný čas i s krátkým rukávem. V létě by se někteří bez ní ani neobešli. Pokud je vám už pře 40 let, raději si nekupujte košili s obrázkovým vzorem, na mládí moc nepřidá.

Jedním z nejdůležitějších faktorů je znát své barvy. Ve správně zvolených barvách vypadáte zdravě, vaše pleť se zdá čistší, oči zářivější, a ostatní lidé si vás okamžitě všimnou. Muži s tmavými vlasy a tmavýma očima, s pletí béžovou až olivovou by měli zvolit následující barvy košilí – červená, rajčatová, terakota, mahagon, zelená, smaragdová, olivová, tyrkysová, modrá K tomu bundu, blazer a kalhoty v barvě černé, tmavě modré, šedobéžové, mahagonové nebo olivové. Ale pozor, tyto barvy se týkají sportovních košilí. Pokud by se jednalo o společenské košili, vybírat by museli mezi barvami, čistě bílá, ledově modrá, ledově růžová, broskvová nebo šeříková.

Muži se světlými vlasy a světlejší pletí, s modrýma nebo zelenýma očima si musí dávat velký pozor na tmavé barvy. Jejich sportovní košile by měli mít barvu středně modrou, korálovou, teple růžovou, sytě růžovou, modrozelenou nebo kovově modrou. Skvěle je budou doplňovat kalhoty v barvě velbloudí a světle modré nebo středně modré.

A na závěr malá rada pro zrzečky. K tomuto typu mužů se hodí sportovní košile sytě broskvové, dýňové, rezavé, terakotové, fialové nebo lila barvy. V prodeji nejsou jen černé kalhoty nebo džíny. Vyzkoušejte kalhoty v barvě velbloudí, terakotové, zlatohnědé, bronzové, nefritové nebo zelené, které se k vám hodí.

Pánské košile, které potěší hlavně ženy. Ano, jsou to nežehlící košile, vyrobené ze speciální látky, která se po vyprání usuší a nežehlí. Snížení mačkavosti je dosaženo díky materiálu upravovaného ve speciální peci a pevnému pásku v problematic­kých švech.

Zdroj: www.polyvore.com, www.quiksilver.com, Hemera / Thinkstock

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu