Značkové peněženky Guess, Puma, Roxy a Nike

Značkové peněženky Guess, Puma, Roxy a Nike

20. února 2010, peněženky, Roxy, Puma, Guess, Nike, sportovní peněženka, elegantní peněženky, peněženky Roxy, peněženky Guess, peněženky Puma, Peněženky Nike

Sponzorované odkazy

Peněženka je naším každodenním společníkem. Pokud ji náhodou zapomeneme doma, jsme tak říkajíc, ztraceni. Prakticky v ní nosíme všechno, od platebních karet a peněz až po nejrůznější doklady. A proto bychom tedy měli investovat do nějaké značkové peněženky, která se nám líbí, je kvalitní a zároveň stylová.
Dnes se podíváme za výběrem tří značek, které se pokaždé zaměřují na trochu jinou skupinu zákazníků.
Představíme si v České republice hodně oblíbenou a žádanou značku Guess, která nabízí elegantní modely peněženek. Pro sportovnější přívržence se podíváme za výběrem peněženek z kolekce značky Puma. Poslední značkou, za jejíž nabídkou peněženek se podíváme, je módní značka Roxy; značka, která nám nabízí elegantně sportovní skloubení modelů peněženek, které hned na první pohled zaujmou a upoutají svou barevnou pestrostí.

Peněženky Guess

V dnešní době představuje módní značka Guess luxus a stylovost. Mezi ženami a dívkami v České republice je opravdu tato značka velice oblíbená. Proto se pojďme podívat za výběrem elegantních peněženek z dílny této stylové a moderní značky.
Peněženky značky Guess Vás hned na první pohled upoutají svým výrazným logem. Pokud tedy rády ukazujete, že se pyšníte nějakou značkovou věcí, pak je pro Vás značka Guess jako stvořená. Nabídne Vám blýskavé a poutavé modely v různých barvách a s různým zdobením.


Peněženky Puma

Nebaví Vás přespříliš elegantní módní kousky ani doplňky a preferujete u výrobků jednoduchost a praktičnost? Pak máte velkou šanci, že si svou oblíbenou peněženku vyberete v buticích sportovní značky Puma.
Mezi modely značky Puma objevíte klasiku, která ani s postupem času nikdy nezestárne.
Módní společnost Puma si pro Vás mimojiné připravila i jednoduché modely peněženek jak pro papírové, tak pro kovové peníze.
Skloubení jednoduchosti, praktičnosti a stylovosti této módní značce tedy opravdu jde!


Peněženky Roxy

Co se týče výběru peněženek, nelze opomenout ani sportovní a velice populární značku Roxy.
Modely peněženek této značky jsou rozpoznatelné téměř na první pohled. Barevné podání modelů a pestrost, s kterými jsou produkty, nemluvě pouze o peněženkách, vyráběny, jsou pro tuto značku charakteristické.
Opravdu si zde můžete vybrat mezi jedinečnými a ojedinělými vzory, které peněženky Roxy neobyčejně zdobí. A i zde si nakonec můžete vybrat například mezi peněženkou určenou samostatně pro Vaše kovové penízky.


Peněženky Nike

Jednou z dalších značek, která svým zákazníkům nabízí většinou sportovní vybavení, je značka Nike. I tato značka se svou produkcí snaží uspokojit ty nejnáročnější zákazníky a sportovce, a i u této značky jsou k dispozici stylové sportovní peněženky.
Pokud tedy ještě nemáte sportovní peněženku a svou elegantní koženou si při různých volnočasových a sportovních akcích nechcete zničit, pak si právě pro Vás značka Nike připravila unikátní modely peněženek.
Se sportovní peněženkou Nike budete sportovní a zároveň i velice styloví.


Zdroj: www.roxy.com, www.queens.cz, www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu