Tipy na valentýnské dárky 2010 / Valentýnské dárky pro ženy

Tipy na valentýnské dárky 2010 / Valentýnské dárky pro ženy

10. února 2010, Valentýn, Valentýn 2010, valentýnské dárky, tipy na valentýnské dárky, tipy na valentýna, dárky pro ženy

Sponzorované odkazy

Magické datum 14. února se blíží. Mnozí z nás se na něho těší, mnozí z něho mají stresy a jiní ho vůbec neřeší. Den, který je každoročně spojen s láskou, si každý užívá jinak. Pokud však patříte mezi ty zamilované páry, které si rády vyměnují kromě valentýnek také dárečky, a doposud ještě žádný pro svého milého/milou nemáte, nechte se inspirovat tímto článkem, který vám poradí, kde valentýnské dárky pořídit.

Dříve než se však vrhneme na tipy na valentýnské dárky, připoměnme si tradici tohoto svátku, o kterém se mnozí lidé domnívají, že je to další uměle importovaný svátek ze Spojených států. Naopak! Tradice svátku sv. Valentýna vychází z Evropy, a to konkrétně z Itálie. Kdo však byl sv. Valentýn a jak přišel ke své úloze patrona zamilovaných?

Trochu z historie

Pravdou je, že kolem postavy sv. Valentýna dodnes panuje spousta nevyjasněných otázek a záhad, s úplnou přesností tedy nemůžeme tvrdit, kdo to byl, nebo co zvláštního vykonal. Avšak podle legendy sv. Valentýn žil ve třetím století za vlády císaře Claudia II. a vykonal spoustu romantických skutků. Například vyléčil slepou dívku, do které se zamiloval a z vězení ji pak těsně před svou popravou poslal lístek se vzkazem „od tvého Valentýna“; mužům, kteří měli jít do války, doporučoval, aby nikam nechodili a raději zůstali doma se svými ženami. Avšak to se nelíbilo císaři a ten ho nechal 14. únoru 270 popravit.

Parfémy

Každou ženu si jistě potěší nějaká ta rudá květinka či luxusní bonboniéra, avšak pokud chcete trochu více zainvestovat, můžete svou milou potěšit novým parfémem, ze kterého láska jen čiší. Takové jsou například parfémy od značky Nina Ricci. Love in Paris, tak se nazývá parfém, který je na Valentýna jako stvořený. Jedná se o elegantní, svěží, mírně citrusově-ovocnou, květinovou dámskou vůni s mírným dřevitým-anýzovým nádechem, kterou můžete na stránkách www.parfemy.cz zakoupit i v dárkové sadě s tělovým mlékem. Novinkou od Niny Ricci, která svým flakonkem i obsahem okouzlí nejednu ženu a poblázní muže, se jmenuje Ricci.

Sexy spodní prádlo

Sexy i romantické spodní prádlo k Valentýnu neodmyslitelně patří, a proto ho nesmíme v našich tipech opomenout. Partnerku buď můžete obdarovat sám, nebo si, dámy, můžete nějaký ten sexy kousek koupit samy, abyste svého partnera večer 14. února mohla překvapit. Výsledek bude stejný, dáreček potěší jistě oba dva. Krásné, sexy i romantické kousky spodního prádla můžete pohodlně vybírat na stránkách online butiku Astratex.cz. Můžete vsadit na romantickou bílou či růžovou či sexy černou a červenou, popřípadě zvolit něco trochu provokativnějšího. Na astratexu najdete vše.

In-obleční.cz

Pokud si troufáte a umíte se trefit do vkusu své partnerky, můžete ji obdarovat i nějakým pěkným kouskem oblečení. Na www.in-obleceni.cz můžete vybírat z rozmanité nabídky sexy kusů, skýtajících od triček přes šaty až po spodní prádlo či sluneční brýle.

Zdroj: www.parfemy.cz, www.in-obleceni.cz, www.ninaricci.com, www.astratex.cz, George Doyle / Stockbyte / Thinkstock

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu