Tipy na valentýnské dárky 2010 / Valentýnské dárky pro muže

Tipy na valentýnské dárky 2010 / Valentýnské dárky pro muže

10. února 2010, Valentýn, Valentýn 2010, valentýnské dárky, tipy na valentýnské dárky, tipy na valentýna, dárky pro muže

Sponzorované odkazy

Stejně tak, jako vám nabízíme inspiraci na valentýnské dárky pro ženy, tak vám tento článek přinese nápady a tipy na valentýnské dárky pro muže. Jelikož ačkoliv se může zdát, že to ty naše chlapy moc nezajímá, jistě rádi něco od své milé dostanou, vzlášť když je to z lásky.

Parfémy

Samozřejmě je asi nepotěšíme kytkou či bonboniérou, ale takový stylový parfém udělá radost každému muži bez rozdílu věku. Stejně tak jako můžete na www.parfemy.cz vybírat dámské parfémy, tak můžete vybírat i ty pánské. Pánská vůně Bvlgari Aqva Marine byla vytvořela tak, aby vyvolala přírodní svěžest a vitalitu oceánu. Ideální parfém na jaro či léto. Pokud je váš partner nezávislý, originální, má rád hudbu, umění, cestování a své přátele a jeho styl je spíš elegantní, ale zároveň nenucený, jako stvořená je přo něj vůně Burberry Brit, což je svěží orientální dřevitá vůně, kterou vytvořil Antoine Maisondieu z Givaudan. Jedinečný říz zelené mandarinky a jiskřivého bergamotu je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem a mraženým kardamonem, což činí vůni kořeněnou a osvěžující. Kořenité tóny jsou obohaceny elegancí a sladkostí divoké růže, teplem muškátového ořechu a vibrujícími tóny cedrového dřeva. Spodní tóny orientálních dřev, šedého pižma a Tonka bobů činí vůni mužnou a sexy.

Vtipné spodní prádlo

Romantické a sexy spodní prádlo je samozřejmě prioritou žen, avšak ani muži nepřijdou zkrátka. Ať už si užijí prádlo partnerčino, nebo se s ní společně pobaví nad vtipným pánským prádlem. Takové můžete najít na stránkách www.astratex.cz. Boxerky v červené, černé nebo třeba šedé barvy s vtipnými potisky potěší muže se smyslem pro humor.

Queens Hip Hop Shop

Pokud máte doma milovníka hip hopu a hip hopové, popřípadě streetové, módy, můžete mu jako dáreček obstarat nějaký cool kousek na www.queens.cz nebo v kamených obchodech Queens Hip Hop Shop. Zde najdete největší nabídku značkového hip hopové oblečení i tenisek. A nejen to! Na stránkách Queens shopu můžete vybrat i stylové hodinky a jiné doplňky.

Zdroje: www.parfemy.cz, www.astratex.cz, www.queens.cz iStockPhoto / Thinkstock

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu