Plavky Calzedonia jsou trefou do černého! / Dámské plavky 2008

Plavky Calzedonia jsou trefou do černého! / Dámské plavky 2008

14. srpna 2008, Calzedonia, plavky Calzedonia, dámské plavky, calzedonia.com, calzedonia.cz, plavky dámské

Sponzorované odkazy

Jistě mi dáte za pravdu, že letošní léto se docela vyvedlo. Teploty na teploměru se drží stále dosti vysoko a člověku tedy nezbývá nic jiného než se buď schovat, nebo lépe jít k vodě. Pokud si stále lámete hlavu nad tím, kde sehnat ty pravé plavky, možná váš problém dnes vyřešíme. Naposledy jsme vám představovali nádherné a sexy plavky od italské značky Sìèlei a i dnes zůstaneme na apeninském poloostrově. Dámy, rozkošné plavky italské značky Calzedonia jsou tu pro vás.

Calzedonia vznikla již v roce 1986 v severo­italské Veroně s účelem rozjet podnik, který by se specializoval na prodej punčoch a plavek pro ženy, muže i děti. Dnes, po více jak dvaceti letech, se tato společnost může chlubit více jak 1100 obchody po celém světě, a to od Portugalska přes rodnou Itálii až po Rusko či daleké Mexiko. Obchody Calzedonia můžete najít taktéž v České republice. Z těch několika míst vyjmenujme Centrum Chodov a Obchodní centrum Letňany v Praze nebo Galerii Vaňkovku v Brně.

Popularita a úspěch italské značky Calzedonia se značí také v jejím obratu. Vždyť za posledních deset let stoupl ze 77 milionů na 600 milionů euro. Za tímto finančním úspěchem stojí hned několik faktorů. Za prvé, Calzedonia nabízí opravdu široký sortiment produktů, za druhé, klade důraz a dbá na to, aby kolekce odrážely vždy ty nejnovější trendy a za třetí, Calzedonia dbá na vyvážený vztah mezi kvalitou a cenou. Tyto všechny charakteristiky zaručují společnosti schopnost uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších klientů.

Plavky pro léto 2008 si pro nás Calzedonia připravila dokonale. Vybírat můžete z 82 modelů! Navíc, jak je pro tuto značku typické, je můžete mezi sebou kombinovat. Neboť léto je dobou frenetickou a kreativní, a tak plavky Calzedonia nechávají popustit uzdu vaší fantazii.

Překvapujícím prvkem v kolekci dámských plavek pro rok 2008 je denim, který může být podle slov samotné Calzedonie jak naprosto neformálním, tak zároveň glamour. Dále pak Calzedonia sází na potisky s gigantickými plody ovoce, které si jistě zamiluje žena spontánní a veselá. Limitovaná edice je tu pak pro ženu, která chce okouzlovat na každém kroku. Sexy střihy a zlaté či stříbrné detaily navodí každé ženě atmosféru ateliéru vysoké krejčoviny. Calzedonia letos rozdělila své dámské plavky do pěti kolekcí: veselé plavky s popovými potisky najdeme v kolekci Have Fun, Beach Party pak nabízí plavky všemožných barev a střihů, které jsou stvořeny pro radovánky v moři a party na pláži. Kolekce Neo Chic pak nejvíce ocení dámy seriozní. Osobně si pak myslím, že nejvíce povedenými jsou kolekce Wild Nature, která sází na souhru s přírodou, a Waterfall, která je nesmírně sexy. Okrajově se zmíním, že Calzedonia nezapomíná ani na může, pro které vytvořila uvolněnou kolekci pánských plavek Coast to Coast, jež propaguje známý model a surfař Ryan Heavyside, a také na děti, pro něž je tu kolekce Making a Splash!

Takže dámy, věřím, že váš problém s plavkami je vyřešen. Dámské plavky Calzedonia pro léto 2008 jsou totiž trefou do černého.

zdroje: www.calzedonia.com

Tip: Dámské plavky

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu