Módní kotníkové boty adidas pro pány i dámy

Módní kotníkové boty adidas pro pány i dámy

22. února 2010, adidas, kotníková obuv adidas, barevné kotníkové boty pro muže i ženy, tenisky adidas, sneakers

Sponzorované odkazy

Sportovní značka adidas není pouze záležitostí sportovní, nýbrž i módní. Dnes a denně přizpůsobuje výrobu svých produktů aktuálním požadavkům a přáním zákazníků. Značka adidas je značkou, která má nejen silné postavení na trhu mezi ostatními značkami, ale je mezi lidmi také velice oblíbená. Spojuje nejméně několik základních věcí, které upoutají téměř každého zákazníka. Je to kvalita, přiměřené ceny a stylový look výrobků. A popravdě, kdo z nás neměl nebo nemá v šatníku či botníku nějaký ten kousek značky adidas?
V dnešním článku se vypravíme za stylovými modely kotníkové obuvi této značky, a to jak pro ženy tak pro muže. Zaměříme se na ty, kteří mají raději obuv klasičtějších barev, ale i na ty, kteří rádi s barvami experimentují. Kotníková obuv je nejen praktická v chladnějších dnech, ale také stylově vypadá, a proto je v dnešní době tak enormně moderní.


Kotníkové adidasky pro ženy

Některé z nás si na modely barevné obuvi nepotrpí, některé z nás si naopak velice rády pohrají s barvami celého svého outfitu. Značka adidas je zaměřena na obě tyto skupiny. Proto ve své kolekci vždy zahrnuje modely obuvi, které osloví i ty, které mají raději klasické barvě, jako je černá, bílá nebo šedá. Takové modely se vám pak budou hodit téměř ke všem sportovnějším kouskům oblečení. I u těchto modelů kotníkové obuvi adidas si ale můžete vybírat mezi různými vzory, materiálem i mezi nejrůznějšími detaily.
Je pravda, že se vždy vyplatí, mít v záloze svého šatníku aspoň jeden pár bot, který se nám bude hodit k vícero modelům našeho oblečení. A takovými páry bot jsou pak právě boty neutrálních barev, jako jsou tyto. Inspirujte se například níže uvedeným výběrem.


Pro ty z nás, které barvy milují si společnost adidas připravila různé mixy barevných kotníkových botiček. Nelze přehlédnout pestrost, skvěle propracované detaily a také výtečné spojení barev, které je naprosto nadčasové. Pokud tak chcete osvěžit okolí něčím barevných, s takovými kotníkovými botičkami adidas se Vám to rozhodně povede.
Dnešní módní trendy jsou opravdu často takové, které se skládají z několika barev, jen pozor ať to s nimi nepřeženete. I zde je potřeba mít na mysli, že méně je někdy více. Zkuste si pohrát s barvami i Vy a zjistěte, jaké se k vám hodí nejvíc a jaké Vám nejvíc sluší.


Kotníkové adidasky pro muže

Nejen ženy ale i muži si velice oblíbili tuto kotníkovou obuv. A stejně tak jak pro ženy, i muži si poslední dobou zvykli na stylové barevné kousky obuvi. Ale i pro muže si společnost adidas samozřejmě nachystala modely klasických barev. I v tomto případě si mohou muži vybírat mezi různými detaily značek, vzorů i materiálového zpracování obuvi. Všimnout si můžete i posledního modelu kotníkových bot adidas, které se víceméně odlišují od těch ostatních jejich elegantnějších lookem.


Ani barevné, tolik moderní kotníkové boty, nejsou mezi muži unikátem. V poslední době se zejména mezi muži rozmohl módní styl, který dává velký důraz na mixování různých barev. Všimnout si můžete velké diverzitě barev, kde nechybí ani barvy, jako jsou žlutá, červená ani růžová, to znamená barvy, o kterých se vždycky říkalo že jsou „holčíčí“.
V dnešní době mohou ale kouzlo barevných kotníkových bot značky adidas objevit i pánové.


„Zdroj“: www.adidas.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu