Třpytivé malé černé - Swarovski s předními návrháři proti rakovině!

Třpytivé malé černé - Swarovski s předními návrháři proti rakovině!

15. února 2010, Swarovski, krystaly Swarovski, malé černé, Swarovski little black dress, Crystallized Ways to Say Black

Sponzorované odkazy

Krystaly Swarovski dnes můžeme najít na čemkoliv, od šperků přes boty až po auta, a tak již nikoho moc nepřekvapí, že se tyto slavné krystaly aplikují i na šaty a večerní róby. Ovšem tentokrát jde opravdu o velmi luxusní a zároveň také chvályhodnou věc. Celkem dvacet dva módních domů a návrhářů vytvořilo pro značku Swarovski kolekci malých černých šatů se třpytivými krystaly, jež budou vydraženy v aukci a výtěžek předán na charitativní účely.

Swarovski podporuje dobrou věc

Již před rokem společnost Swarovski oslovila dvaadvacet předních módních značek a nejslibnějších talentů, aby pro ni každá z těchto značek vytvořila malé černé s blyštivými krystaly. A nyní díky přednímu aukčnímu domu pro současné umění a kulturu Phillips de Pury & Company může Swarovski nabídnout tyto skvosty, aby posloužily dobré věci.

Šaty byly představeny 27. ledna v Paříži a dále bude tato exkluzivní kolekce vystavena v čínském Beijingu v muzeu CAFA v dubnu 2010. V zaří tohoto roku pak bude všech dvaadvacet šatů draženo v New Yorku a celkový výtěžek bude věnován asociacím bojujícím proti rakovině, a to konkrétně American Cancer Society a la Ligue nationale contre le cancer ve Francii. Stejně tak bude těmto dvěma charitativním institutům věnován výtěžek z prodeje knihy CRYSTALLIZED Ways to Say Black, která při této přiležitosti vznikla.

Třpytivé malé černé

Nezbývá než odhalit jména módních domů a návrhářů, kteří byli osloveni a dali tak vzniknout neobyčejným malým černým, jimiž jsou 3.1. Phillip Lim, Alberta Ferretti, Alexix Mabille, Azzaro, Boudicca, Catherine Malandrino, Diane von Furstenberg, Donna Karan New York, Fendi, Gaspard Yurkievich, Gianfranco Ferré, Giorgio Armani Privé, Givency, Jean Paul Gaultier, Lanvin, Marios Schwab, Martin Grant, Missoni, Sonia Rykiel, Thakoon, Valentino a Vivienne Westwood.

Azzaro

Diane von Furstenberg

Gaspard Yurkievich

Jean Paul Gaultier

Martin Grant

Missoni

3.1. Phillip Lim

Giorgio Armani Privé

Vivienne Westwood

Zdroj: www.crystallized.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu