Trendy móda v lednu 2010 na LuxuryMag.cz

Trendy móda v lednu 2010 na LuxuryMag.cz

19. února 2010, LuxuryMag, Luxurymag.cz, móda, trendy, trendy jaro 2010, móda 2010

Sponzorované odkazy

I v prvním měsíci roku 2010 tu pro vás byl oblíbený LuxuryMag, tedy magazín o módě, životním stylu, luxusní technice a cestování, aby vás denně informoval o nejnovějších trendech a inspiroval k nákupům.

Slevy a výprodeje sice letos začaly již po Vánocích, ale pořádně vypukly až v lednu, a my jsme vám tudíž poskytli inspirativní článek o tom, kde nejlépe ve slevách nakoupit. Letošní leden dostál svému jménu a byl pořádně mrazivý a v nepříznivém počasí se jen málokomu chce ven, pokud zrovna nemusí, a tak radši zůstane doma. A aby bylo vaše lenošení co nejpříjemnější, poskytli jsme vám v lednu hned několik článků týkajících se tématu domácího oblečení, mezi nimi například i článek o Teplákových soupravách nebo tzv. slippers – báčkůrkách na doma.

Samozřejmě, že ani v lednu jsme vás nezapomněli informovat o módních tipech a trendech. V nadcházející sezóně, tedy na jaře, jistě využijete módní barevné a vzorované Gumové holínky, které jsou ideální do jarního deštivého počasí. Podtrhli jsme, že legíny jsou stále velkým hitem a že pokud chcete zvýraznit váš outfit, není lepšího doplňku než stylového pásku. I pletená móda si v lednu na LuxuryMagu našla své místo, a to v podobě stylového ponča a pletených vest. Právě probíhá plesová a večírková sezóna a pokud jste nevěděla co na sebe, snda vám náš článek o Oblečení na party pomohl.

Nezapomnělo se ani na nejoblíbenější z doplňků – kabelky. Svou krásu a praktičnost nám ukázaly kabelky Benetton i Baťa.

V lednu jsme se též v několika článcích věnovali spodnímu prádlu, a to jak dámskému, tak pánskému. Ženy tedy jistě ocenily článek o kalhotkách Triumph a muži zase ten o stylových trenkách Styx, Horsefeathers a Reprezent.

Jako tradičně, tak i v lednu jste se na LuxuryMagu mohli dočíst o novinkách ze světa high fashion. Jedna se týkala i nedávno zesnulého britského návrháře Alexandera McQueena, který před svou smrtí ještě vytvořil sportovní kolekci pro značku Puma. Z úplně jiného odvětví, než je to sportovní, byla další novinka. Týkala se totiž panenky Barbie, pro kterou po Christinu Louboutinovi, navrhla šaty značka Comme de Garçons.

To byla lednová nabídka na LuxuryMag.cz, která vás doufám potěšila a uspokojila stejně tak, jako ty předešlé.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu