Kolekce Levi’s® Red Tab® – JARO/LÉTO 2010

Kolekce Levi’s® Red Tab® – JARO/LÉTO 2010

18. února 2010, Levis, Levi's, Levisky, Levi's jeans, Levis džíny, džíny, džísky, denim, Levi's 501, dámské džíny, pánské džíny

Sponzorované odkazy

Nová kolekce je nadčasová s nádechem klasiky. Spojuje dědictví značky – klasický americký styl – s aktuálními trendy a oslavuje mladistvý idealizmus a rebelii.

Bundy vojenského střihu, seprané materiály, nášivky a trička inspirovaná rockem, kostkované košile v barvách americké vlajky kontrastují se striktně jednobarevnými džíny, vestami a džískami nebo koženými bundami. Levi’s® nabízí komplexní portfólio střihů; v této sezóně se soustřeďuje na barvený denim i další látky, jako například sezónní kalhoty Chino a Cargo ze směsi bavlny a lnu, opět s charakteris­tickými prvky Levi’s®. Základní barvou této sezóny je bílá, ale kolekce nabízí čtyři barevné varianty – od temného indiga, přes světlemodrou a bílou až po rozedraný a silně narušený denim. Povrchová úprava se různí – od vysokého obnošení přes pogumované či pigmentové finiše. Džíny mají bohaté detaily, například kožené záplaty a zašlé kovové cvočky, inspirované originálními kousky z archivů Levi's®.

LEVI'S® RED TAB® MEN’S

Srdcem kolekce jsou džíny 501® – rovné džíny s knoflíky v 16 nových odstínech. Tato sezóna přináší nový, lehčí denim, ideální pro nadcházející léto. Nepropásněte speciální reedici džínsů 501® z roku 1966, pro niž je charakteristická štíhlejší silueta typická pro toto období. Levi’s připravil nové styly džínů: Levi's® 533 Loose Square Top Block a Levi's® 519 Square Tapered Skinny. První jsou v pase volné a směrem dolů zužující se džíny bez poutek, druhé jsou hodně úzké. Ty osloví především milovníky bestselleru – džín 511®.

Kolekce topů Levi’s® nabízí plejádu klasicky svěžích levisových stylů v sezónních barvách a povrchových úpravách, a to od populárních bílých triček, přes univerzitní trika a bundy se vzory a potisky inspirovanými Amerikou. Barevná paleta se pohybuje od tmavé po světlou a kulminuje ve výbuchu žluté, modré, bílé a červené, kontrastující s vyšisovaným a vyběleným kárem a pruhy. Hlavní roli této sezóny hrají džínové košile a džísky. Levi's® aktualizoval svoji klasickou westernovou džínovou košili, pozměnil svůj typický znak – oblouk – v její přední části a upravil tvar předních kapes. Nabízí také klasické džínové bundy i ve vypasovaném střihu.

LEVI'S® RED TAB® WOMEN

Novinka předchozí sezóny Levi's® 501® for Women jsou širší o 2,5 cm a navrženy tak, aby pohodlně seděly na bocích a kopírovaly ženské křivky. Levi's® také zmenšil zadní kapsy a mírně zkrátil slavný poklopec na čtyři knoflíky, aby vynikly křivky těla. Na jaro a léto jsou připraveny v lehčím denimu a v letní paletě jemně sepraných pastelových barev – červené, žluté, zelené, modré a bílé. Na druhé straně spektra ženskosti jsou džíny Levi's® 112 Superskinny, tvořící druhou kůži. Topy se vyznačují svěžím vzhledem, pohrávají si s různými délkami a detaily s cílem dosáhnout co největší ženskosti triček, halenek, tunik a westernových košil, jejichž nabídka se v porovnání s předchozími sezónami téměř zdvojnásobila.

Zdroje:www.levi.com, www.501.com

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu