Very Very Hungry Models v SaSaZu - fashion show GUESS by Marciano 2010 a další djs

Very Very Hungry Models v SaSaZu - fashion show GUESS by Marciano 2010 a další djs

18. února 2010, Very Very Hungry Models, SaSazu Prague, Guess, Swedish House Mafia, Sebastian Ingrosso

Sponzorované odkazy

VERY VERY HUNGRY MODELS!

12.3.2010 / 21:00

SaSaZu Prague

www.sasazu.com

Very special guest: Sebastian Ingrosso (swedish house mafia) Support djs: Lazy&Doctor, MIA, Proud-M djs (Pete Walk, Marshall, Adam Cloud, Revis), Loutka

Předprodej v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal od 450czk / VIP 620czk.

Na premiéru nové noci Very Very Hungry Models, která proběhne 12.3.2010 v Sa­SaZu postupně přibývají další jména do line-upu. Svůj djský trůn má už dávno jistý rezident Sensation White 2009 Sebastian Ingrosso, člen tria Swedish House Mafia. Na stagi se však vystřídá i další plejáda výborných djs. Od jednadvacáté hodiny nastoupí dvojice Lazy&Doctor, která vás skrze vlastní pojetí progressive housu přesvědčí, že tito dva pánové hrají opravdu hlavně pro lidi a především pro zábavu. Součástí premiéry Very Very Hungry Models bude exkluzivní půlnoční fashion show GUESS by Marciano, na které představí tato světová módní značka novinky a trendy z kolekce spring/summer 2010. To vše pod dohledem předních stylingových tvůrců a Petry Měchurové, držitelkou nejprestižnější světové ceny, které lze v hair stylingu dosáhnout. Fashion show doprovodí svými mixy (nejen ze škatulky “black music”) charismatická Djane MIA. Po dvouhodinovém setu, kterého se v hlavním čase ujme sám Sebastian Ingrosso, se náčiní chopí čtveřice Pete Walk, Marshall, Adam Cloud a Revis, neboli Proud-M djs. Na první hodiny ranní pak za gramofony usedne nestor domácí housové scény dj Loutka. Úchvatné dekorace vyrobené na míru, CO2 show, artisté bez tíže, mohutný světelný park a projekce a performance od těch nejpovolanějších. Čekají vás extavagantní choreografie v podání modelů a modelek z renomovaných agentur. Very Very Hungry Models se tak bez pochyby zařadí mezi pravidelné čtvrtletní pokušení, kterému budete jen těžko odolávat.

Nejlevnější vstupenky je možné zakoupit v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 450czk / VIP gallery za 620czk (+ poplatek). Uvádí Pink Dot ve spolupráci s ED production.

Links:

www.swedishhousemafia.com

www.myspace.com/…tianingrosso

www.lazyanddoctor.com

www.djmia.cz

www.ticketpro.cz

www.ticketstream.cz

www.ticketportal.cz

Video:

Leave The World Behind – SHM http://www.youtube.com/watch?…

Sebastian Ingrosso tour trailer http://www.youtube.com/watch?…

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu