Sexy Megan Fox v kampani Emporio Armani

Sexy Megan Fox v kampani Emporio Armani

21. února 2010, Emporio Armani, Emporio Armani Megan Fox, Megan Fox, spodní prádlo Armani, Giorgio Armani, Armani, džíny Armani

Novou tváří kampaně na dámské spodní prádlo a džíny Emporio Armani je americká herečka a sex symbol Megan Fox, kterou jistě znáte z akčních sci-fi filmů Transformers.

Herečka, která je v současnosti považována za jednu z nejkrásnějších a nejvíc sexy žen na světě se již dlouho nikde neobjevila. Naposledy jsme ji mohli vidět v roli Jennifer v hororové komedii Jennifer’s body. Nyní její tvář a hlavně pak tělo zdobí reklamní kampaň spodního prádla a džínů Emporio Armani. Navzdory tomu, že Megan o sobě nedávno prohlásila, že ve spodním prádle vypadá příliš lacině, kampaň je velmi povedená a Megan v ní vypadá naprosto úchvatně. Jistě tomu pomohla i tradiční volba černobílých fotografii, které přidaly kampani na dramatičnosti a stylovosti.

Megan Fox tak nahradila manželskou dvojici Davida a Victorii Beckhamovi, kteří byli tvářemi spodního prádla Emporio Armani minulou sezónu. Stejně tak jako i sexy kampaň s Beckhamovými, i tu s Megan fotili pánové Mert Alas a Marcus Piggot, a to v Los Angeles.

Za zmínku jistě stojí i fakt, že Davida Beckhama nahradil v kampani pro pánské spodní prádlo Emporio Armani čtyřiadvacetiletý portugalský útočník Realu Madrid Cristiano Ronaldo.

Fotografie naleznete na www.armani.com.

Zdroj: www.armani.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu