Na vysoké noze / Boty na platformě jaro/léto 2010

Na vysoké noze / Boty na platformě jaro/léto 2010

3. března 2010, boty na platformě, sandály na platformě, žabky na platformě, boty jaro 2010, boty léto 2010, jarní obuv, letní obuv, sandále, sandálky

Sponzorované odkazy

O slovo se hlásily už minulou sezónu, ale bohužel bez povšimnutí. Letos je tomu už jinak. Již v zimě jste mohli vidět dívky, o pár centimetrů vyšší, jak se sebevědomě a hlavně s jistotou, že se jim nezvrkne noha, nosily v kozačkách na platformě. Pokud jste si nebyly jisté a boty na platformě jste ji ještě nekoupily, teď neváhejte ani chviličku, protože letošním hitem jsou boty na platformě.

Na výběr je pestrá nabídka modelů žabek, pantoflí, sandálů aj. Platformy se nosí vysoké, aby krásně vyrýsovaly vaše lýtka. Jsou zdobené květinami nebo různými ornamenty. Velmi je ocení menší ženy, které pokud v tom „umí chodit“, vyrostou klidně o 10 cm. Vyhnout by se jim měli extrémně vysoké ženy, které by v nich mohly připomínat rozhlednu. Protože boty na platformě působí robustně, měly byste k nim zvolit lehké, vzdušné šaty nebo sukně. Džíny by měly být úzké a kraťasy si ohrňte skoro až k tříslům, jistě jste si všimly, že letos již zaplnily mola v kolekcích jaro/léto 2010.

Boty na platformě nejsou vhodné na dlouhé chození, jelikož jsou velmi těžké. Na druhou stranu jsou pohodlnější než lodičky na jehlových podpatcích.

Nedávno jsem šla do obuvi, připravit se na přicházející jaro. Musím přiznat, že něco mezi extrémně vysokým podpatkem a úplnou plackou se hledá velmi těžko. Pokud jste si sandály na platformě koupila již minulý rok, máte vyhráno, užijete je i letos. Ale co si budeme my ženy povídat, jedny nikdy nestačí.

Barvy, barvy, barvičky …

Jarní a letní kolekce je velmi veselá a představí vám nepřeberné množství barev. Jako víla budete vypadat v růžové, tyrkysové, fialové nebo žluté. Dámy si mohou nazout červené nebo černé botičky. Výjimkou nebudou ani dvoubarevné nebo vzorované boty a přímo kouzelné vypadají boty, které působí jako rozkvetlá louka. Čím jiným přivítat jaro.

Jaké si vybrat

Podle odborníků jsou podpatky kolem pěti centimetrů nejpřípustnější a také pro naše nohy nejdravější, ale když ty vyšší zase vypadají mnohem více sexy. Nosí se platformy nízké i masivní vysoké. Zaleží jen na vás na co si troufnete. Jako zdobení letos převládají přezky, dále různé cvoky, výšivky a potisky.

Důležitá rada na závěr

… což platí u koupi všech bot. Než si boty koupíte, i kdyby se vám sebevíc líbily, nejprve se v nich prodejně párkrát projděte. Zjistíte tak jestli vás někde netlačí a jestli jsou pohodlné. A pokud padnou a jejich cena je více než přijatelná, můžete si k nim ještě koupit kabelkou ve stejném odstínu

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu