Kabelky, tašky a batohy Converse

Kabelky, tašky a batohy Converse

4. března 2010, Converse, tašky Converse, batohy Converse, kabelky Converse, peněženky Converse, Nike

Sponzorované odkazy

Hlavním znakem oblíbené světoznámé značky Converse jsou bezpochybně kotníkové plátěné boty s výrazným kulatým logem po stranách. Ovšem Converse nevyrábí jen kvalitní obuv, ale také moderní kabelky, praktické tašky a stylové batohy, které jsou nezbytnou součástí života nás všech. Ještě štěstí, že máme možnost velkého výběru barev, střihů a materiálů. A to hlavně u značky Converse, která má opravdu velkolepé nabídky tohoto zboží.

Jelikož před nějakou dobou koupila firmu Converse firma Nike, na kolekce kabelek, tašek a batohů se klade veliký důraz. Nike přidává do těchto kolekcí sportovní nádech, ale přitom jim zanechává charakteristické znaky Converse – praktičnost a jedinečnost.

Kabelky

Kabelky Converse nemají takové zastoupení jako tašky a batohy, ale i přes to jsou velice žádané. Vyrábějí se z umělé kůže a měkkého vinylu, což jsou nejpřednější materiály značky Converse. Každou kabelku samozřejmě zdobí hvězdné logo firmy – pěticípá hvězda a nápis Converse All Star. Ke kabelce si můžete také dokoupit perfektně barevně sladěnou peněženku též od značky Converse.

 

Tašky

Tašky Converse jsou velice oblíbené hlavně u mladých lidí. Je to zvláště díky retro designu, který je v dnešní době velmi moderní a populární. Tašky jsou vyráběny také z umělé kůže a měkkého vinylu. Jsou nápadité díky klasickému tvaru a díky spojení sportovních a moderních prvků. Můžete si vybrat z nabídky nákupních tašek, tašek přes rameno, cestovních tašek nebo tašek kolem pasu (ledvinek).

Batohy

Látkové batohy Converse jsou zejména pro všechny lidi, kteří chtějí sebou nosit spoustu věcí a potřebují mít při tom k dispozici volné ruce. Batohy jsou velice kvalitní a příjemné na nošení. Vyznačují se svou jednoduchostí, nemají více než tři kapsy. Ocení je zejména nenároční studenti a cestovatelé.

Zdroj: http://www.converseshop.info/ http://converse-tasky.cz/ http://www.kabelkydamske.cz/ http://www.catgang.cz/

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu