Plaťte se stylem! / Pánské kožené peněženky

Plaťte se stylem! / Pánské kožené peněženky

6. března 2010, Pánské kožené peněženky, kožené peněženky, kapesní peněženky, dokladovky, dolarovky, barvená kůže, rejnočí kůže, hadí kůže, Ferrari, Tonino Lamborghini

Sponzorované odkazy

Kožené peněženky patří u pánů k těm nejoblíbenějším. Jsou totiž oproti látkovým více odolnější a luxusnější. Jsou skvělým doplňkem ke kožené bundě nebo kalhotám. Hodí se ale i do společnosti. Ke smokingu padnou mnohem lépe než látkové sportovní peněženky.

Velké množství kožených peněženek je vyráběno v kombinaci s látkou. Především vnitřní kapsy peněženek mají látkovou podšívku.

Druhy kožených pánských peněženek jsou kapesní peněženky, dokladovky nebo dolarovky. Kapesní peněženky jsou malé a úzké, aby se vešly i do kapes u džínů. Dokladovky jsou speciální peněženky jen s přihrádkami na doklady a karty. Dolarovky jsou opatřené vyklápěcí sponkou na bankovky uvnitř.

kožených peněženek máte možnost velkého výběru barev. Nemusíte volit jen peněženky v přírodních odstínech černé a hnědé. Velice oblíbená je teď barvená kůže. Můžete si vybrat, která z barev je vám nejpříjemnější jestli modrá, bílá, červená nebo jiná z mnohých dalších. A stejně tak si můžete vybrat i druh kůže, z které chcete peněženku mít. Zvolit si můžete třeba kůži hadí, rejnočí, telecí nebo hovězí.

Peněženky se slavným jménem

Kožené peněženky jsou hlavně prvenstvím světoznámých značek. Na kožené peněženky si potrpí především luxusní značky Hugo Boss, Guess, Diesel, Dior nebo Armani. Je tedy samozřejmé, že tahle sláva něco stojí. Ceny značkových kožených peněženek dosahují až k 4 000,– Kč. Určitě je ale dobré si za kvalitní kůži předních značek připlatit.

Peněženky z exotických kůží

Peněženky z rejnočí a hadí kůže jsou záležitostí pečlivé ruční práce. Kůže mají jedinečnou strukturu a neobvyklý estetický vzhled, a proto se hodí k výrobě luxusních peněženek. Kůže je měkká, hebká a hlavně odolná vůči vlhkosti. Má mnohem delší životnost než běžné kůže a je velice nenáročná na údržbu. Nevyžaduje skoro žádnou speciální péči.

Pro fanoušky přepychových aut

Pro muže, kteří milují rychlá luxusní auta, zhotovili přední výrobci aut také prvotřídní peněženky. Těmito výrobci jsou například Ferrari nebo Tonino Lamborghini Pro mnohé muže jsou kožené peněženky náhradou za drahá auta, které si většina nemůže dovolit. Peněženky sice nejsou úplně nejlevnější, ale rozhodně stojí méně než nákladné vozy od stejnojmenných značek.

Zdroj: www.belona.cz www.kozena-penezenka.cz www.beinstyle.cz www.arde.cz

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu