Dámské jarní bundy 2010

Dámské jarní bundy 2010

7. března 2010, dámské jarní bundy, dámské bundy, kožené bundy, miss sixty, pollini

Sponzorované odkazy

Již od začátku února se v obchodech začaly objevovat nové kolekce pro rok 2010. Jelikož se jedná o kolekce na sezónu jaro/léto, nechybí v nich letní šatičky, šortky, barevné topy a trika či výrazné doplňky. Současně jsme se také dočkali jarních bundiček a kabátků, které jsou pro „přechodné“ období téměř nezbytné. V tomto článku se zaměříme na dámské jarní bundy, jak již signalizuje samotný nadpis.

Letos budou číslem jedna v podstatě všechny možné styly. Stále slavíme návrat na vrchol kožených bundiček, stejně jako u topů či bot budou hitem třásně, zipy a cvočky a v neposlední řadě se těší velké oblibě návrhářů vycpaná špičatá ramena. Nezapomeneme na ležérní disco styl a připomeneme si lesklé bundičky, které se staly populárními v zimě a do jara vkračují jen se změněnými střihy a materiály.

Nadčasovost kožených bundiček

Dobrá kožená bunda může posloužit mnoho let. I když před nějakým časem ustoupily jiným materiálům, vrací se zpět na výsluní. Kožené bundičky se nosí jak k džínům, tak k sukni a poslední dobou zejména k šatům. Jsou tedy velmi praktickým doplňkem. Jaro 2010 přináší kožené bundičky zejména s kováním, s výraznými zipy a nebo s výraznými střihy. Nejen u kožených bund jsou letos žádoucí pásky.

Proti všem konvencím – lesklé jarní bundy

Pro odvážnější vytvářejí pohotové návrhářské hlavy lesklé varianty jarních bund, jak jinak než v podobě dlouhého střihu a la bunda babičky. Pokud nechcete splynout s davem či snad chcete přímo provokovat, jsou tyto bundičky tím pravým. Inspirujte se například provokativní značkou Pollini.

Ramena do boje

V úvodu jsem zmínila, že se velké slávě těší opět vycpaná ramena do špičky. Jakoby se vracel styl „Modonna/ Jackson“, jež tyto kostýmy výrazně proslavily. Většina takovýchto bundiček se kymácí na pomezí mezi bundou a sakem a přitom není ani jedním ani druhým. Nicméně je jednoznačně módním hitem. Zakoupit je můžete v obchodech značky Miss Sixty a dalších.

Zdroj: www.style.com , www.net-a-porter.com , www.missixty.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu