Vyzkoušejte!: Háček na kabelku

Vyzkoušejte!: Háček na kabelku

24. března 2010, háček na kabelku, háčky na kabelku, háčky na kabelky, kabelky

Sponzorované odkazy

Ráda bych vám představila malinký háček, který je nejen velmi krásný, ale také ohromně užitečný. Znáte to, sedíte s kamarádkou v kavárně a nevíte kam s kabelkou. Držet si jí na klíně je dost nepohodlné. A položit jí na zem do té špíny? To nepřipadá v úvahu. Můžete si jí také třeba pověsit na židli, ale to abyste se bála, že vám z ní někdo vytáhne peněženku. Je tady řešení – háček na kabelku. Budete jí mít pořád na očích a nebude vám překážet. Je to velmi elegantní a praktické řešení kam dát kabelku v restauraci, baru nebo kavárně. Nejdůležitější je, že máte kabelku pořád na očích, a proto je naprosto vyloučené, aby se vám z kabelky cokoliv ztratilo.

Použití je velmi jednoduché. Několika ladnými pohyby rozložíte ramínko, které je složeno po obvodu háčku a malým magnetem uzamčeno proti samovolnému rozložení. Háček je většinou dodáván v sametovém sáčku pro příjemné nošení a ochranu. Ozdobnou část háčku umístíte na plochu stolu, spodní část háčku je vybavena protiskluzovým polštářkem, který zabraňuje pohybu háčku při zavěšení kabelky nebo tašky. Háček má nosnost 10 kg, což je jistě dostačující, protože žádná z nás nenosí na jednom rameni více než 10 kg.

Připravte pro vaše blízké zajímavé překvapení. Háček na kabelku může být zajímavým dárkem k narozeninám, svátku nebo k Vánocům. Určitě se shodneme na tom, že krásný a navíc praktický dárek potěší každého. Další důležitou výhodou je, že tuto vymoženost nemá každý, takže obdarovaný bude bezpochyby IN. Dokonce si můžete nechat udělat háček na kabelku s vlastním logem a obdarovat jím své klienty nebo zákazníky. Součástí dárku bude samozřejmě pytlíček nebo krabička v dárkovém provedení se stejným logem.

Na výběr máte z několika barevných i tvarových variant. Vrchní broušený kámen vypadá velmi elegantně v jakékoliv barvě i tvaru. Výběr je jen a jen na vás. Zde jsem pro vás připravila malou „ochutnávku“.

zdroj: www.luxurybags.cz

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu