Legíny — mají šanci i letos?

Legíny — mají šanci i letos?

25. srpna 2008, Legíny, Legíny 3/4, Legíny dámské, Legíny krátké, Legíny Lindsay Lohan, Legíny on-line

Sponzorované odkazy

Legíny, termín známý spíše z 50. let, nicméně jeho síla proniká a objevuje se i dnes. Můžeme je dělit na legíny pro těhotné, sportovní, s krajkou i na běžné nošení, různých barev i vzorů, jednobarevné, pestré. Pod tímto pojmem si může řada z nás představit vytahaná kolena, rozpadlé švy, vyšisované a nemoderní barvy. Těmto představám však dávno odzvonilo.

Lindsay Lohan a legíny

V současné době je tento pojem používán více a více, i ve spojitosti se známými osobnostmi. S tímto kouskem oblečení prorazila na trh módy i známá americká star Lindsay Lohan. Její kolekce legín značky 6126 jde totálně na „dračku“, a to potvrzují nejen vyprodané obchody, ale i seznamy čekajících zákaznic mající své pořadové číslo a netrpělivě vyčkávající naskladnění zboží. Legíny se stávají vyhledávaným a žádaným zbožím a nejen v metropolích. Módní časopisy vyplňují modelky oblečeny v trendových legínách nejrůznějších barev a střihů s pestrými doplňky. Jejich pořizovací cena může být (pozn. red. na úkor kvality) velmi nízká, ale může se vyšplhat i do vysokých částek. Jejich kouzlo tkví bezesporu ve variabilitě.

Kde sehnat legíny?

V kombinaci s XXL svetrem a korálky budete vypadat vždy sexy. Nicméně ve způsobu nošení se meze nekladou, v kombinaci s prodlouženým trikem, kostýmkem nebo army šaty budete vypadat vždy dobře. Pro ulehčení jsem udělala malý průzkum. Jejich koupě je možná jak na internetu, kde se požívací cena pohybuje kolem 150 Kč, i v obchodech Legíny – Next: 490 – 660 Kč; Legíny – H&M: 149 – 550 Kč, Orsay: 229Kč. Takhle bych mohla jmenovat asi více značek, ale je jasné, že se legíny staly hitem letošního léta a k sehnání jsou tudíž téměř všude, nejen ve zde jmenovaných obchodních řetězcích.

Samozřejmě i jejich nošení je individuální záležitostí a stejně tak, jako je některé ženy s oblibou nosí, jiné je mohou odmítat a obcházet obloukem. Ale každý kousek oblečení má svého majitele a já věřím, že i legíny si své místo vydobudou. Ostatně to dokazuje i jejich vytrvalost a žádanost na našem trhu.

zdroje foto: Hemera / iStockPhotos / Thinkstock

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu