Zkuste něco nového! / Háčkované spodní prádlo

Zkuste něco nového! / Háčkované spodní prádlo

9. března 2010, háčkované spodní prádlo, háčkovaná podprsenka, háčkovaná tanga

Sponzorované odkazy

Háčkované spodní prádlo je opravdové umělecké dílo, které se stane vaší ozdobou. Zaplatíte za něj sice trochu více, ale věřte mi, nebudete litovat. Položené na pultě sice nevypadá až tak žhavě, ale počkejte až si ho oblečete na sebe. Maličkými dírkami prosvítá kůže, což působí velmi sexy. Pak už nebudete váhat ani chvilku s koupí podprsenky nebo kalhotek. Technologie je pouze ruční, nenajdete jediný kus, který by byl vyroben strojově. Alespoň prozatím tomu tak není. Nemusíte se bát, že vy vás prádlo škrábalo, protože je vyrobeno z vysoce kvalitních přízí.

Rády byste si háčkované prádlo prohlédly a obrázky na internetu vám nestačí. Výstavu háčkované spodního prádla můžete shlédnout na výstavách Styl a Kabo. Minulý rok zde mělo obrovský úspěch. Vystavené prádlo bylo českého původu.

Na výběr máte z několika různých barev, různých vzorů a typů. Prádlo nevyžaduje speciální péči, můžete ho prát jak ručně, tak i v pračce na program jemné praní. Žehlením pak dosáhnete vysokého lesku, což jen podtrhne váš vzhled.

Líbila by se vám třeba háčkovaná tanga? Samozřejmě i háčkovaná tanga můžete sehnat. Je totiž známo, že tanga dokáží vykouzli naprosto neodolatelnou postavu, proto i na mě bylo pamatováno. V pase jsou vybavena gumou, aby lépe držela a vy jste se nemusela být, že vám spadnou. Umožňují také různou nastavitelnost.

Neví váš partner co vám koupit k narozeninám? Toto je skvělý dárek, který potěší vás oba, protože je příjemné jak na těle, tak na dotek. Pokud máte ráda netradiční věci, toto je skvělá příležitost jak na sebe opět upoutat pozornost a nejen svého partnera. Většina firem a obchodů nabízí také háčkované plavky, topy a další oblečení, které si také jistě oblíbíte.

Pokud umíte trochu háčkovat můžete si spodní prádlo uháčkovat sama. Na trhu najdete spoustu zajímavých knih zaměřených na ruční práce a určitě i výhradně jen na háčkování. Můžete si uháčkovat jednotlivé motivy určitých velikostí, které pak pospojujete do tvaru kalhotek nebo podprsenky. Rozkrok se bude háčkovat jen dlouhým sloupkem v potřebné délce. Obvod kalhotek musí být v délce obvodu boků. Když jsou pospojovány motivy, celé kalhotky se obháčkují. Poslední řada se háčkuje s gumou a jako přízi můžete použít třeba Sněhurku.

zdroj: www.hackovanepradlo.vyrobce.cz

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu