Cropp - objev svůj styl!

Cropp - objev svůj styl!

10. března 2010, Cropp town, značkové oblečení, streetová móda, hip hop móda, hip hop oblečení

Sponzorované odkazy

Cropp Town obléká mladé lidi, kteří mají rádi módu, aktivní sport, volnost a originalitu. Všechny aktivní dívky, které mají rády sport, hudbu a tanec si v Cropp určitě vyberou ze široké nabídky sukní, kalhot, triček, mikin. Všechny tyto věci se dají v zájemně velmi dobře kombinovat, což je velmi výhodné. Jak se sami přesvědčíte, postačí navštívit jen jeden obchod, abyste si koupili kompletní outfit. Cropp nezapomíná ani na mladé, odvážné a originální dívky, které chtějí vyniknout, ale zároveň chtějí vypadat žensky, trendy a podtrhnout celkový vzhled jedinečnými doplňky.

Cropp je tady také pro mladé chlapce, kteří milují hudbu, extrémní sport a chtějí upoutat pozornost na své oblečení, které vyjadřuje jejich styl a osobnost. Streetová móda je určena pro ty, kteří mají rádi barevnost a tak trochu extravaganci, dokonce je tu i pár doplňků, které opět podtrhnou celkový vzhled.

Značka Cropp už podruhé přizvala tvůrce polské scény graffiti a street artu ke spolupráci při tvorbě netradiční a jedinečné kolekce. V rámci projektu Cropp artists do obchodů zavítá kolekce triček, mikin, tašek a bot s potiskem speciálně navrženou esami polské scény street artu.

Oblečení Cropp se stalo novým prostředkem uměleckého výrazu. Nápisy, symboly, hesla a obrázky street artu se ze zdí, vlaků a stěn domů přesunuli na trička, mikiny, čepice, tašky a ještě i boty.

V současnosti si v Cropp Town mužete vybrat z těchto kolekcí:

Minikolekce keřík

Nejčastěji se zde objevují barvy bílá, černá a šedá. Typické jsou pro ni divné postavičky se špičatými nosy. Také kukly, které jsou připnuté k mikinám jako symbol produkce nelegálního umění.

Kolekce Zbiok a Mela

Zbiok (tvůrce graffit) ozdobil tmavomodré, modré a hnědé věci barevnými nápisy ze sídlišť. Mela (též grafitista) umístil postavy na bílý, černý a zelený podklad.

Dámská kolekce navržená keřem a Melem

Tato minikolekce je určena chlapce, kteří milují sport. Ať už bajkery, skejťáky nebo surfaře. Vím moc dobře, že image je důležitá. Při sportu chtějí vypadat dobře a přitom se v oblečení cítit pohodlně. Dokonalé sladění výrazných barev s potřebnou kvalitou a pohodlností materiálů je neodmyslitelnou součástí celé kolekce. Ať už jsou to trička, mikiny nebo kalhoty, které se dají skvěle sladit s opasky a čepicemi.

Dance kolekce

Tato kolekce ji určitě najde fanynky mezi holkami, které milují street dance. Ať je to hip-hop, break dance nebo dancehall. Každý kdo tančí moc dobře ví, že oblečení musí být pohodlné, příjemné na těle a k tomu zajímavé na pohled. Tato kolekce taková bezesporu je.

www.cropp.com, www.ocmax.sk

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu