Luxusní pánské košile Janek

Luxusní pánské košile Janek

12. března 2010, pánské košile, společnost Janek, 100% bavlna, online obchod, kolekce jaro a léto 2010

Sponzorované odkazy

Téměř každý muž má ve své skříni několik košil. Někteří jich skrývají ve svém šatníku, například kvůli dress codu v práci víc, někteří je zas až tolik nepotřebují. Každopádně se párkrát do roka vyskytne několik příležitostí, kdy jsou košile potřeba.
Často slýchávám otázku, kde ale pánské košile nakoupit, tak aby splňovaly následující kritéria. Aby měly pěkný moderní střih, kvalitní materiál, dokonalé zpracování a zároveň neztrácely špetku toho luxusu. A konečně pro Vás mám i odpověď v podobě značky Janek. Společnost Janek se totiž zaměřuje na výrobu elegantních pánských košil, takových, z kterých oči přecházejí. Značka Janek patří mezi nejlepší výrobce košil v České republice, o čemž svědčí i fakt, že na jejich výrobu používá pouze ty nejkvalitnější materiály od špičkových švýcarských, německých a rakouských výrobků.


Tmavé pánské košile Janek

Z výběru tmavších pánských košil jsem si pro Vás připravila čtyři barvy, které nikdy nebudou out a nevyjdou z módy. Košile Janek jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, jímž je 100% bavlna.


Světlé košile Janek

Světlejších pánských modelů košil je v internetovém obchodě společnosti Janek, o kterém se zmíním později, patrně větší množství než košil tmavších. Možná proto, že se světlejší barvy košil dají více kombinovat a zároveň možná také proto, že dávají pravděpodobně vyniknout vícero detailům, jako jsou například různě barvené proužky.
V neposlední řadě nemůžeme zapomenout zdůraznit přínos dříve typicky dívčích barev v podobě různých odstínů růžových a fialkových barevných odstínů pánských košil. Nejenže mužům tyto barvy neskutečně sluší, zároveň tím ale boří konvence a jdou s dobou.


Kolekce jaro a léto 2010

Ani pánské modely oblečení nejsou výjimkou a mají své kolekce zařazené do různých ročních období. A ani u modelů pánských košile společnosti Janek tomu nebude jinak.
Společně si teď představíme jaké hity v nadcházejícím období jaro a léto 2010 budou v módě. Jak sami vidíte, i u pánských košil se bude jednat o vzorované modely s velice pestrými barevnými odstíny.


Ale mezi košilemi si vyberou i příznivci barev tmavých. Vyorz v podobě kostiček a proužků na košilích prostě budou tuto jarní a letní sezónu 2010 opravdu „frčet“, a tak pokud si vyberete nějakou s takovým vzorem, určitě na okolí zapůsobíte.


Kde si košile Janek pořídit

Košile společnosti Janek si můžete pořídit buďto v kamenných buticích na Praze 1, a to na adrese Soukenická 3 a Vladislavova 46/3 nebo v Rožnově p. R. na adrese Svazarmovská 863.
Jedinečnou možnost pořídit si luxusní pánské košile Janek máte i na internetu, a to na „webové stránce“ www.kosile.cz, kde si můžete objednat košile pomocí online obchodu. Více o obchodních podmínkách a další důležité informace se dozvíte na již zmíněné „internetové stránce“ www.kosile.cz.


„Zdroj“: www.janek.cz, www.kosile.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu