London Fashion Week  podzim/zima 2010-11

London Fashion Week podzim/zima 2010-11

8. března 2010, Fashion Week London, Berardi, Burberry, Vivienne Westwood, Pringle of Scotland

Sponzorované odkazy

Fashion Week je módní událost, která trvá přibližně jeden týden, což umožňuje návrhářů, značkám a módním domům představit své nejnovější kolekce na přehlídkách a diváci si mohou prohlédnout nejnovější trendy. Nejdůležitější však je, že dává vědět, co je IN a co je OUT pro sezónu. Nejvýznamnější týdny módy se konají ve městech módy – New York, Londýn, Milán a Paříž.

Módní týdny jsou pololetní událost. Své podzimní kolekce návrháři předvedli v období leden až březen a od září do listopadu předvádějí jarní a letní kolekce. Fashion week se musí konat několik měsíců dopředu, aby umožnil tisku a kupující prohlédnout si módní návrhy pro následující sezónu.

Harmonogram začíná v New Yorku, poté v Londýně, třetí hlavní týden módy je v Miláně a v Paříži události končí.

Londýn

Show začala Vivienne Westwood inspirována ženou, které se zajímá o umění a kulturu. Modely byly velmi barevné, plné vzorů. Účesy připomínaly ptačí hnízdo a pleť měly dívky bledé jako porcelánové panenky.

Alexandr Berardi kolekci tak elegantní a mladistvou. Povšimnout jste si mohli moc pěkných skládaných sukní a semišových klobouků, ideální na procházky v parku a uvolněné víkendy. Jinak byly modely velmi propnuté a krásně zvýrazňovaly pas. Kostýmky na obrázky hodí pro manažerky a využijete je na obchodní jednání i jiné podobné příležitosti.

Značka Burberry měla velmi zajímavou přehlídku. V některých případech bylo použito nekombinovatelné, ale výsledek nebyl zas tak špatný. Třeba kožené bunda a krajkové šaty s kozačky nad kolena jsou velmi odvážným kouskem. O přehlídku se velmi zajímaly Kate Hudson, Greg James, Kirsten Stewart, Mary-Kate Olsen nebo Claire Danes, které byly v první řadě.

Dvě slova, která nelépe vystihují Pringle of Scogtland – odstíny šedi. V kolekci byl použit kašmír, háčkované úplety a kožešinové detaily. Pletené volné topy a šaty s ostře skládanými sukněmi a hlavně pleteniny, pleteniny a pleteniny.

Zdroj: www.taistoisoisbeau.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu