Botičky do jara / Dámské polobotky

Botičky do jara / Dámské polobotky

27. března 2010, jarní obuc, dámské polobotky, Baťa, Deichmann, online butik www.shopstyle.com

Sponzorované odkazy

Venku se snad naposledy objevuje nepříjemné štípání mrazu a zimy a my snad už jen několikrát budeme muset obout teplé kozačky, které naše nožky v těchto chladných dnech nejvíc zahřejí.
Snad už poslední zimní a mrazivé dny si ale můžeme zpříjemnit nákupem nových botiček na jaro, kterého se už teď tak moc nemůžeme dočkat. A právě v tomto dnešním článku se vydáme za kolekcí jarní dámské obuvi, přesněji řečeno za výběrem z dámských polobotek, které budou letošní jaro opět velmi moderní. Podíváme se za výběrem polobotek z kolekce společností Baťa a Deichmann a abychom si rozšířili obzor a podnítili se i módní obuvi ze vzdálenější zahraniční tvorby módní obuvi, necháme se inspirovat mixem z úžasné inspirativní webové stránky internetového „online butiku“ www.shopstyle.com.


Polobotky Deichmann

Módní společnost Deichmann je u nás v České republice velice oblíbenou obuví, kde se dají nakoupit nejrůznější trendy a styly. Ani toto jaro nezaostává společnost Deichmann za světovými trendy a nabízí svým zákaznicím skvostnou obuv, například právě co se týče jarních dámských polobotek.
Na výběr je zde z mnoha stylů, jak z modelů polobotek s podpatkem, tak i bez nich. Vybrat si tu ale můžete i mezi polobotky s různým zdobením, jako jsou spony nebo mašličky.


Polobotky Baťa

Společnost Baťa již tradičně patří mezi módní společnosti, které nabízejí nejen stylovou a moderní obuv, ale i obuv kvalitní a to ještě ve spojení s velice příznivými cenami.
Co se týče výběru jarních polobotek, nabízí Baťa svým zákaznicím celou řadu modelů, a to od nízkých polobotek, skoro až pánského vzhledu, které budou mimochodem tuto jarní sezónu velice moderní a in, přes sexy nazouvací polobotky s vysokým úzkým podpatkem, až po šněrovací s moderním širším podpatkem.


Inspirujte se

Inspirovat výběrem polobotek se můžeme i mixem obuvi ze zahraniční webové stránky „online obchodu“ www.shopstyle.com.
Na své si zde přijde určitě každá žena, ta která má radši polobotky spíše „mužského“ looku, i ty, které dávají přednost polobotkám s vysokým podpatkem, které naopak zvýrazňují ženskost.
Nechte se inspirovat modely polobotek, které se Vám líbí a pak třeba vyražte na nákup Vašich vysněných polobotek do Vašeho oblíbeného butiku.


„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.com, www.shopstyle.comwww.shoemanic.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu