New York Fashion Week  podzim/zima 2010-11

New York Fashion Week podzim/zima 2010-11

8. března 2010, Fashion Week NY, Marc Jacobs, Ralph Lauren, Michael Kors, Lacoste, Phillip Lim, Diane von Furstenberg

Sponzorované odkazy

Neuvěřitelných 200 designérů představilo své kolekce na Mercedes-Benz Fashion Week v New Yorku, který se konal od 11. do 18. února. Ukázali naprosto skvostná umělecká díla.

Marc Jacobs představil dokonalou a klidnou podzimní kolekci. Použil spíše neutrální barvy jako béžovou, khaki nebo pískovou. Sametové šaty a kabáty ve stylu 70. let působily elegantně a prakticky. Šaty byly v délce pod kolena, některé z nich byly lehce sypané třpytkami. Delší vzorované svetry kombinoval s ponožkami v páskových botách. Návrháři se nám stále snaží podsunout tuto vymoženost „ponožky v sandálech“. Neměla jste dosud odvahu? Zkuste to teď.

Kolekce Phillipa Lima byla inspirována punkem a disco stylem. Lim neustále dokazuje, že má mnoho úhlů pohledu. Dává moderním dívkám co chtějí – okouzkující a cool oblečení. Tentokrát použil mohér, semiš a voskované jehněčí kůže.

Diane von furstenberg dobře rozumí ženám a ví co chtějí. Saka jsou jednoduchá a rozevlátá. Pletené svetry dokonale ladí s žakárovými stupňovitými sukněmi. Ani jeden model vám neubere na ženskosti. Saténové šaty vhodně kombinovala s šedým nebo růžovým bolérkem.

Ralph Lauren oživil samet starožitným zdobením a ušil z bundy a řadu jezdeckých kalhot v barvě mechové nebo světle hnědé. Jedinému pohledu neunikl hnědý kašmírový kabát, ručně pletený a luxusně měkký.

Kolekce Lacoste určená pro mladé sportovce se vyznačovala sofistikovanými neutrálními tóny společně s odvážnými veselými barvami. Dlouhé barevné svetry se vyjímaly s barevnými legíny a barevnými topy. Růžové a fialové pásy barevné modely jen doplňovaly.

Luxusní kožichy ze stříbrné lišky, kašmírové svetry ke krku, tvídová saka a mnoho dalšího předvedl Michael Kors v New Yorku. Třpytivé šaty a saka doplnil kožešinovými doplňky. Semišové kalhoty a mohérové svetry pak zajímavě oživil pletenými šály. Pletené šály se však stejně dobře vyjímaly i s kožešinovými kabáty.

Zdroj: www.monichika2.wordpress.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu