Milan Fashion Week  - podzim/zima 2010-11

Milan Fashion Week - podzim/zima 2010-11

10. března 2010, Fashion Week Miláno, Armani, Fendi, Gucci, Max Mara, Prada, Cavalli, Versace

Sponzorované odkazy

Tentokrát nás čeká Fashion Week v Miláně, třetí nejvýznamnější město módy, často též nazýváno „Mekka módy“. Nevídaně kreativní kolekce návrhářů a značek si můžete i vy právě teď prohlédnout a nechat se inspirovat.

Prada

Podzimní a zimní kolekce Prada se navracela ke konzervativnímu sex-appealu, tyto uhlazené modely jsou jako stvořené pro vážné dívky. Zaoblené modely postavě příliš nelichotily. Pletené sukně s delšími svetry tvořily pěkný komplet, který byl doladěn slabým páskem. Vzorované punčochy a punčocháče se vyjímaly s každým modelem.

Armani

Říká se, že Italové jsou odborníci na módu, modely jsou ve srovnání s americkými více sexy a zábavnější. Trendy z minulé sezóny byly zastoupeny v rozumných mezích. Kolekce se skládala jen ze tří barev: červená, bílá a černá. Nejdůležitější červená vyjadřovala sex, sílu a lásku. „Červená na mě strhne pozornost, kdekoliv se objevím.“

Fendi

Karl Lagerfeld ukázal opět to nejlepší. Na jeho přehlídce nechyběli pravé kožichy a vysoké kozačky. Uhlazené tvary a svůdné ženské šaty působily elegantně a prakticky.

Gucci

Gucci předvedl jednoduché modely s tlumenými barvami. Nemusíte se bát, že by přehlídka působila nudně nebo dokonce fádně. Asymetrické šaty a nezbytné pásky nebo úzké kalhoty s koženými kabáty, to jsou kombinace, které zde diváci obdivovali.

Cavalli

Roberto Cavalli se rozhodl, že z dívek udělá kočky. Svědčily o tom kožichy a modely s leopardími potisky. Velmi pěkně vypadal kožešinový límec, který výtečně doplnil celý model. Dalším zajímavým doplněním modelů byla křídově bílá pleť a červená rtěnka.

Max Mara

Král kabátů předvedl své dílo z velké části v odstínech béžové. Byly použity jen materiály vysoké kvality. Kabáty jsou hladké, bez přehnaného zdobení. Diváci si tuto kolekci velmi oblíbili.

Versace

Modely byly barevné a uvolněné. Vzory a výkroje v pase opticky zužovaly, což ocení nejedna dáma. Kabáty byly volné a rozevláté. Také si můžete povšimnout ostrých tvarů, jak u límců, tak u vzorů. Po předešlých kolekcích plných oblých je to milá změna.

Zdroj: www.taistoisoisbeau.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu