Luxusní pánské košile Harvie & Hudson

Luxusní pánské košile Harvie & Hudson

23. března 2010, pánské košile, luxusní košile, Harvie and Hudson

Sponzorované odkazy

Značku založili Thomas George Havie a George Frederick Hudson. Rozhodli se vyrábět pánské košile a obleky pro vyšší střední třídy. Obliba značky velmi rychle stoupala a nebylo to jen pěkným vzhledem a dokonale padnoucími střihy, ale hlavně díky jejich kvalitě. Myšlenka i kvalita přetrvala i do nynější doby a značka je stále ve vlastnictví těchto dvou rodin.

Harvie & Hudson je módní značka, která je určena pro muže, kteří se chtějí cítit elegantně v každém okamžiku. Tato značka je zaměřena výhradně jen pro muže, nabízí široký sortiment pánských kolekcí, které jsou vždy ležérní a luxusní. Spojením vysoké kvality materiálu a moderní elegance vznikli ležérní pánské košile v anglickém stylu. Gentlemani zde kromě košil najdou i kabáty, šály, rukavice a kravaty stejné kvality.

Harvie & Hudson neustali na mrtvém bodě, ale snaží se své košile stále inovovat a neustále přicházejí s něčím novým. Použití moderních střihů a moderního spektra barev na sebe upoutá pozornost a přiláká zákazníky. Jedna ze zajímavých kolekcí, která si vás získá je série košil s límečkem a kapsičkou v bílé barvě, zbývající část košile je v barvě modré nebo růžové. Tato kombinace působí velmi vkusně a módně.

Kolekce Classic, jak už název napovídá, nabízí klasické jednoduché vzory a barvy. Na košilích vždy naleznete svislé pruhy v kombinaci s jemnými barvami. Jednoduchost je zde na prvním místě, proto jsou na jedné košili zastoupeny nanejvýše dvě barvy.

Košile Slim Fit Harvie & Hudson mají užší střih a působí sportovně, přesto neztrácejí na eleganci. Pro značku je nejdůležitější spokojený zákazník, proto je pro ní prioritní dokonalý střih a použití 100% přírodních materiálů.

Nezapomeňte, že dokonale košile působí až s kravatou, kterou si můžete pořídit také od značky Harvie & Hudson, samozřejmě ve stejné kvalitě. Kravata upoutá pozornost s lehkým dotykem luxusu a nevšednosti. Získáte nápadité oživení celého vzhledu.

Pletené kravaty

Gentlemani vědí kde získat eleganci.

Zdroj: www.harvieandhudson.com

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu