Podvazky nebo podvazkový pás?

Podvazky nebo podvazkový pás?

20. března 2010, podvazkové pásy, podvazky, spodní prádlo, korzety s podvazky, erotické spodní prádlo

Podvazkový pás je součást dámského spodního prádla. Slouží k držení punčochy na nohou a zamezuje, aby punčocha sjížděla dolů. Má nejméně čtyři podvazkové tahy se sponkami, do kterých se upínají lemy punčoch. Nepleťte si ale podvazkový páspodvazkem. Podvazek je gumovou kroužek s krajkou, obepínající nohu, který je přetažen přes punčochu a drží ji na stehně.

Jistě máte dilema, vždy když si oblékáte kalhotky, zda si je vzít přes nebo pod podvazkový pás. Vzít si kalhotky na podvazkový pás je praktické, a to hlavně při dlouhodobém nošení, kdy se pravděpodobně nevyhneme použití toalety. Návrháři vymysleli speciální model spodních kalhotek, které jsou střihem a designem přizpůsobeny pro nošení před podvazkový pás. Nebo se dají sehnat kalhotky a podvazkový pás v jednom.

Svatební podvazky mají velkou tradici. Přinášejí totiž novomanželům štěstí. Možná jste nevěděli, že svatební podvazky používá jak nevěsta, tak ženich. Nevěsta ve svatební den, jako součást oblečení a ženich při loučení se svobodou. Svatební podvazky se vyrábějí v různých barevných provedeních, dokonce existuje i speciální svatební podvazek s lahvičkou na alkohol (asi na kuráž).

Nosit punčochy je snadné. Uvidíte, jak se z vás za pár dní stane mistryně, stačí se řídit několika zásady. Kovové přezky, na rozdíl od plastových, vám zaručí, že punčocha ze sevření nevyklouzne. Důležitý je také počet podvazků. Šest podvazků zajistí nejlepší uchycení, shání se však v obchodech velmi obtížně. Pokud jste si oblíbila podvazkový pás jen se čtyřmi podvazky dbejte, aby zadní podvazky byly přibližně o 3 cm delší než ty přední. Maximálně pohodlné jsou hluboké podvazkové pásy s krátkými podvazky.

Podvazkový pás spolu s kalhotkami a podprsenkou nebo kalhotkami a korzetem dokáže vytvořit opravdu nádherný komplet. Podle stylu a vkusu si může vybrat opravdu každý, v prodeji jsou podvazkové pásy: luxusní, elegantní, sexy a erotické. Nejdůležitější je, aby vám podvazkový pás ladil se zbytkem kompletu, pak už je jen na vás zda zvolíte provokativní černou, romantickou bílou nebo třeba vášnivou bordó.

Udělejte si radost a dopřejte si něco výjimečného. Budete neodolatelná.

Zdroj: www.mojepuncochy.cz, www.krasnepradlo.cz, www.nevestanauteku.cz

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu