Kožené značkové kabelky Ri2K na Livien-kabelky.cz

Kožené značkové kabelky Ri2K na Livien-kabelky.cz

17. března 2010, kabelky livien, tašky livien, kabelky Ri2K, značkove kožené kabelky Ri2K, kabelky Misha Burton,

Sponzorované odkazy

Pokud patříte mezi milovnice krásných, kvalitních a značkových kabelek, ale na druhou stranu si potrpíte na originální a neotřelé značky, jistě vás potěší nabídka e-shopu Livien-kabelky.cz, který mimojiné nabízí spoustu velmi povedených a krásných kabelek, mezi nimiž i kabelky prestižní anglické značky Ri2K.

Kabelky Ri2K

Anglická firma Ri2K si po dobu své desetileté existence vybudovala prestižní místo na trhu a její luxusní kožené kabelky jsou jedněmi z neobdivovanějších kabelek vůbec. E-shop Livien-kabelky.cz vám jako první a hlavně jako jediný nabízí celou kolekci těchto módních značkových kabelek pro sezónu jaro/léto 2010.

Styl, luxus, kvalita a elegance jsou příznačné pro tuto britskou věhlasnou značku kabelek. Firma Ri2K vyrábí své modely kabelek z té nejkvalitnější jemné kůže. Tyto dámské kabelky zvýrazní ženskost, eleganci, šarm a v neposlední řadě vnitřní kouzlo každé ženy. S nákupem kabelky od Ri2K získáváte luxus, osobitý styl a především krásnou, kvalitní a jedinečnou kabelku, která s umem kombinuje aktuální trendy s nadčasovou klasikou, tudíž se vám kožené kabelky a tašky Ri2K jen tak neokoukají. Navíc při koupi kabelky Ri2K nad 2000 máte poštovné zdarma. Livien navíc nabízí ke kabelkám této kolekce i peněženky.

Livien-kabelky.cz je také jediným e-shopem, na kterém můžete najít celou kolekci kabelek hollywoodské herečky Mischy Burton.

Avšak internetový obchod Livien nenabízí pouze kabelky luxusních značek, ale můžete tu najít kabelky a tašky všeho druhu a rozličnych cen od 390 Kč – až po luxusní kabelky, jejichž cena se může vyšplhat až na cca 17.000 Kč, takže si jistě vybere každá žena. Navíc každý týden nebo jednou za dva týdny mívá e-shop Livin-kabelky.cz nové modely kabelek, takže jistě stojí za to, pravidelně navštěvovat stránky tohoto e-shopu.

Šperky, bižuterie i dámské svršky

Ke každé kabelce jsou velice vhodným doplňkem přívesky na kabelku, které Livien dováží z UK od značky Janeo, kterou taktéž najdete jen na tomto e-shopu. Přívesky na kabelku Janeo jsou pozlacené a zdobené krytaly Swarovski.

Livien dále také kromě hlavního sortimentu, kterým jsou kabelky, nabízí širokou škálu originálnich šperků od pravého stříbra po modní bižuterii. Doplňkově také vede dámské svršky.

Jako úplnou novinku teď Livien nabízí i kabelky řecké značky Axel Accessories, a to kolekci pro jaro/léto 2010. Další modely však budou i nadále přibývat a tudíž se máte na co těšit a určitě nezapomeňte sledovat stránky e-shopu www.livien-kabelky.cz.

Zdroje: www.livien-kabelky.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu