Přivítejme jaro s trendovou kolekcí společnosti Baťa

Přivítejme jaro s trendovou kolekcí společnosti Baťa

14. března 2010, kolekce Trendová, Baťa, balerínky, sandálky, kotníkové kozačky, lodičky, tenisky, módní jaro

Sponzorované odkazy

Společnost Baťa je známá pro svou nadčasovou tvorbu módní obuvi a dalších módních doplňků. Každou sezónu nám tato česká společnost přináší moderní, stylové hity v podobě nejrůznějších produktů. A na co se můžeme těšit snad již brzy příchozí teplejší, sezónu, která konečně vystřídá chladnou královnu jménem zima? Nadcházející módní jaro bude hlavně ve jménu barev a to různých mixů barev. A i společnost Baťa se tohoto stylu drží. Připravila si pro nás nejrůznější lodičky, kotníkové kozačky, sandálky, tenisky, a to jak klasické ploché, tak i stylové na podpatku. A samozřejmě také již několik trvající, pro nás tak velice nepostradatelné balerínky. A na toto vše se v dnešním článku podíváme.
Společnost Baťa pojmenovala tuto opravdu vydařenou, dámskou kolekci módní obuvi označením „Trendová“. A to tato kolekce opravdu je. Najdeme v ní tři různé podkolekce, a to sexy modely z kolekce „Poetic army“, zářivou kolekci tenisek s i bez podpatků „Glam street“ a romantickou kolekci „Sweet romance".


Poetic Army

Mohou se kotníkové kozačky nosit i na jaře? Odpověď zní jednoznačně: „Určitě ano“! Modely, jako jsou ty níže uvedené od Bati, budou nadcházející sezónu patřit mezi jedničky na módním obuvním trhu. Vykrojená špička vepředu je dokonalá pro červeně nalakované nehtíky. Skvěle se k nim budou hodit jakékoliv legíny a volnější, delší triko.
Nejen kotníkové kozačky ale patří do kolekce „Poetic Army“. S vykrojenou šičkou si ale u Bati nemusíte pořídit jen kotníkové botičky. Baťa Vám nabídne se sexy vyrojenou šičkou vepředu i lodičky.


Glam Street

Pokud si potrpíte na tenisky, budete v buticích Baťa nadšená. Poutavé modely různě pestře barevně namixovaných tenisek Vás zajisté nenechají chladnou. Tenisky nejen že ale hezky vypadají, navíc jsou zčásti zpracované z usně a jsou i cenově velmi dostupné, což je dělá ještě hezčími. Vybrat si můžete z modelů nízkých nebo z modelů, které jsou možná poslední dobou více oblíbené a populární, a to z modelů kotníkových. Na výběr máte také tenisky s odlišným zapínáním,a to jak na tkaničky tak i na zip.


Pokud si potrpíte na extravagantnější modely, ale přesto chcete zůstat věrná svým teniskám, zamlouvat se Vám mohou následující tenisky na podpatcích. V takovýchto „teniskách“ budete zaručeně stylová. Velice moderní pak budou různé metalové barvy obuvi, které budou patřit k hitům letošního jara a léta.


Sweet romance

Již samotný název kolekce Baťa „Sweet romance“ nám napovídá o jakou kolekci se bude jednat. Sladkou a roztomilou. Což ale neznamená, že v modelech této kolekce „Sweet romance“nemůžete být sexy. Právě že naopak. Kombinace následujících různě barvených páskovaných modelů sandálek či lodiček na vysokých podpatích s černou úzkou sukní do pasu a topem na jedno rameno z Vás vykouzlí sexy dračici.
Všimnout si zde opět můžete módní vykrojené špičky.


Většina z nás už se, hádám, nemůže dočkat balerínek. Univerzálnější obuv se snad už vymyslet nemohla. Balerínky se nám totiž hodí opravdu ke všemu. Jak k džínům, k legínám, ke kraťáskům, tak i k sukním, o svrších ani nemluvě. Podle toho, co máme na sobě, můžeme být v balerínkách sexy i sportovní a roztomilé. A tedy ani toto jaro a léto Baťa ze svých kolekcí tuto obuv nevypustila. A udělala dobře. Níže se můžete podívat, jaké balerínky zařadila společnost Baťa do své kolekce „Trendová – Sweet Romance“.


„Zdroj“: www.bata.cz

Autorem článku je Lenka, K.. Článek najdete v kategorii kozačky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu