Sportovní i elegantní obuv pro muže / Pánské mokasíny 2010

Sportovní i elegantní obuv pro muže / Pánské mokasíny 2010

17. března 2010, Pánské mokasíny, Baťa, Deichmann, Humanic, obuv, boty jaro 2010, pánské boty

Sponzorované odkazy

Mokasíny bezesporu patří mezi nestárnoucí módní doplňky ve světě obuvi. Tento typ obuvi nosí jak ženy, tak i muži. V dnešním článku si ale představíme modely pánských mokasínek.
Pánské mokasíny patří mezi typ obuvi, které můžeme označit jako sportovně-elegantní model obuvi. Podle typu a použitého materiálu je snadno můžeme nosit jak k džínům tak i ke společenským kalhotám. A tak se dají snadno zkombinovat s ostatními modely z pánského šatníku. Mokasíny jsou typem obuvi, který, dá se říci, bude elegantní vždy. Také pro jejich jednoduchost a praktičnost snad z módy nikdy ani úplně nevyšly. Za pánskými modely mokasínek se v dnešním článku vypravíme do jedněch z nejpopulárnějších butiků s obuví v České republice, tady do butiků Baťa, Deichmann a Humanic.


Mokasíny Baťa

Společnost Baťa si pro pánské mokasíny vyčlenila celou jednu kolekci přímočaře pojmenovanou „Mokasíny“.
Najdeme v ní jak elegantní modely mokasínek, tak i modely sportovní, a to rovnou v různě namixovaných barevných odstínech, které si tak můžete vybrat podle Vašeho vkusu.
Elegantní mokasíny mohou pánové nosit klidně i k oblekům, sportovní modely se jim naopak budou hodit k pohodlným plátěným kalhotám a v létě krásně vyniknou u různě dlouhých kraťasů.
Se společností Baťa se tak již nyní můžete připravit na nadcházející příjemné měsíce, dokonce i ty nejteplejší.


Mokasíny Deichmann

Na rozdíl od společnosti Baťa nabízí značka Deichmann spíše elegantnější modely mokasínek. Mokasíny Deichmann se od sebe celkově odlišují poměrně rozličným tvarem. I mezi těmito elegantními modely se ale najdou i některé více sportovní.
Mokasíny jsou docela dost praktické právě v tom, že i velice elegantní model mokasínek si může muž obout k džínům a k trochu elegantnějšímu svršku; popřípadě vytvořený model doplnit šálou, a skvělý outfit je na světě.


Mokasíny Humanic

Ani společnost Humanic nezaostala za konkurenční nabídkou butiků a do svého repertoáru pro nadcházející sezóny zařadila i ona pánské mokasíny. Nabídka pánských mokasínek společnosti Humanic je lákavá, a to také například díky pestrému použití barev.


„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.com, www.shoemanic.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu