Zrození krásy - kabelky Armani

Zrození krásy - kabelky Armani

15. března 2010, kabelka Armani, Armani exchange, luxusní kabelky, Armani

Sponzorované odkazy

Vlastnit kabelku některé z luxusních značek je snem nejedné ženy i dívky. Navíc v současné době tvoří luxusní kabelka neoddělitelnou součást dokonalé image. Často Vám na našich stránkách představujeme kabelky z internetových stránek www.beinstyle.cz , kde si můžete snadno krásné značkové kabelky objednat. V posledních článcích jsme dali přednost sportovnějším kabelkám a taškám. Tento článek naopak věnujeme kabelkám plným přepychu a dokonalosti – kabelkám Armani.

Značka Armani symbolizuje především dámské a pánské elegantní oblečení. Proslulé jsou obleky Armani, vyrobené z nejlepších materiálů a zaměřené na precizní střihy. Ovšem stále větší popularitu si získávají doplňky, a to především sluneční brýle a kabelky.

Převážnou část navrhovaných kabelek tvoří elegantní kabelky jdoucí ruka v ruce s trendy doby. Menší skupinu, neméně zajímavou a kvalitní, zastupují kabelky sportovnějšího rázu, což se odráží jak ve stylu, tak v materiálech.

Na internetových stránkách www.armani.com si dokonce můžete vytvořit svůj vlastní „look“. Do prázdného pole lze zkombinovat oblečení s doplňky. Výběr je sice limitovaný, ale každého módního nadšence taková malá hra potěší. Stejně jsem postupovala při výběru fotografií pro tento článek.

S Armani ve sportovním stylu

Začneme u kabelek sportovního typu. Do módy se vrací různé tvary připomínající např. tulácký vak, proto ani značka Armani nezůstává pozadu a nabízí ve své kolekci tyto sportovní tašky. Volbou správného oblečení a dalších doplňků lze snadno vytvořit sportovně elegantní outfit.

V rozsáhlém výběru kabelek nechybí linie ryze sportovních, vyrobených ze 100% bavlny a navíc inspirovaných grafikou, která tvoří stěžejní rys.

Elegance na první pohled i dotek

Stejně jako je tomu u jiných luxusních značek (Louis Vuitton, Dior, Prada) i Armani září svou jedinečností na dálku. Větší část z kolekce kabelek zabírají kabelky elegantního stylu. Jedna z linií jde v duchu absolutního trendu letošního roku a zdobí kabelky pyramidovými cvočky. Výrazné ostří symbolizuje zároveň přepych a dodává kabelkám oslnivý look.

Trendy jsou kromě cvočků všechny možné řetízky a konkrétně u kabelek se cení vystupující reliéf kůže.

Do módy se navíc vracejí „francouzské bonbónky“. Jsou sexy doplňkem na párty a hravou kabelkou k městskému outfitu.

Ať už sportovní nebo elegantní, kabelky Armani si zaslouží naši pozornost.

Zdroj: www.armani.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu