Academy Awards 2010 ve znamení glamouru (1. část)

Academy Awards 2010 ve znamení glamouru (1. část)

13. březen 2010, Ceny Akademie 2010, Academy Awards 2010, Oskar, Oscar, ceny Oscar, Oscar 2010, red carpet, Academy Awards red carpet 2010

Sponzorované odkazy

Fotogalerii z Academy Awards 2010 najdete na www.celebuzz.com.

V neděli 7. března se udílely Ceny Akademie těm nejlepších z oblasti filmu a pokud vás, kromě samotných ocenění, zajímaly také šaty oceněných, nominovaných nebo prostě jen přítomných celebrit, určitě jste si nejednou pozvdechli nad krásou rób, které měly přítomné herečky letos na sobě. Už loni se bylo na co koukat, ale letošní ročník Oscarů se mi zdál v tomto ohledu, zvláště ve srovnání se Zlatými glóby nebo Grammy, povedenější a rozhodně více glamour.

A jelikož se bylo opravdu na co dívat, rozdělila svém své postřehy do dvou článků. Zde je první a ve druhé časti se můžete tešit na: Kate Winslet, Sarah Jessica Parker, Miley Cyrus, Zoe Soldana, Vera Farmiga, Mariah Carey, Faith Hill, Charlize Theron, Queen Latifah a Kate Perry.

Ačkoliv se nejlepší herečkou stala Sandra Bullock, která si mimochodem ten samý den ráno odnesla i Zlatou malinu za film All about Steve, pro mě měla nejlepší šaty herečka Cameron Diaz. Opravdu nádherné a velice glamour šaty Oscar de la Renta, jako kdyby byly obsypané hvězdným prachem a přesně vystihovaly atmosféru galavečera. Ve spojení s jemnými blond loknami, červenou rtěnkou a šperky od Cartiera byl look prostě dokonalý.

Sandra Bullock si tedy odnesla zlatou sošku Oscara za film Blind Side a i její šaty byly příhodně zlaté. Přiznám se, že jsem zprvu byla ohledně Sandřiných šatů značky Marchesa trochu nerozhodná, ale nyní si myslím, že s hladkým účesem i tou výraznou rtěnkou, je celkový look vydařený.

Jennifer Lopez zvolila pro letošní udílení Oscarů nádhernou róbu z dílny Armani Privé a nebýt té skutečnosti, že Amanda Seyfried se objevila v šatech ze stejné kolekce, jedna z nich by si ode mě jistě zasloužila první místo, neboť se jedná v obou případech o šaty nevídané a neskutečně krásné. V případě Jennifer Lopez bych pak také ráda zmínila i její after-party look, kde byla oděna do černých šatů Gucci, které ještě více podtrhovaly její sex-appeal.

Velice to také slušelo Demi Moore, která se na červeném koberci objevila ve Versaceho róbě skoro tělové barvy s volány.

Penélope Cruz patří k těm celebritám, které snad nikdy nezklamou, a to jak hereckými výkony, tak i róbami, ve kterých jí to vždy sekne. Nebylo tomu jinak ani na letošním předávání Cen Akademie, kde se Penélope představila v tmavě červených šatech Donna Karan a opět podtrhla svůj jižanský původ. Tleskám a obdivuji.

Meryl Streep to slušelo vždy a jistě patří k nejelegantnějším herečkám vůbec. I letos zvolila šaty, které ji velmi lichotily a byly přiměřené jejímu věku, ačkoliv, co si budeme nalhávat, Meryl vypadá úžasně a málokdo by ji hádal šedesát.

Druhou část si můžete přečíst tady.

Zdroje: www.peoplestylewatch.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu