Academy Awards 2010 ve znamení glamouru (2. část)

Academy Awards 2010 ve znamení glamouru (2. část)

13. března 2010, Ceny Akademie 2010, Academy Awards 2010, Oskar, Oscar, ceny Oscar, Oscar 2010, red carpet, Academy Awards red carpet 2010

Sponzorované odkazy

Fotogalerii z Academy Awards 2010 najdete na www.celebuzz.com.

Druhá část z červeného koberce Academy Awards s Kate Winslet, Sarah Jessica Parker, Miley Cyrus, Zoe Soldana, Vera Farmiga, Mariah Carey, Faith Hill, Charlize Theron, Queen Latifah, Kate Perry a Robert Downey Jr.

Vítězka minulého ročníku Kate Winslet už asi taky jen tak nezklame, nicméně letos mě ani nijak výrazně nenadchla. Šaty od YSL s korzetem v barvě šampaňského avšak jistě patřily k tomu nejlepšímu, co se ten dnes dalo na červeném koberci vidět, nemluvě o diamantovém náhrdelníku od Tiffanyho v hodnotě 2,5 milionů dolarů.

Ohledně looku Sarah Jessicy Parker se stále nevím rozhodnout. Bledě žluté šaty s ozdobnými stříbrnými růžičkami Chanel Couture byly příjemným retro, avšak SJP to mohla dotáhnou trochu jiným účesem.

Příjemným překvapením byla Miley Cyrus. Tato mladičká zpěvačka totiž na podobných akcích vždy vypadala trochu jako „stará mladá“. V posledním roce to však vypadá, že se již našla a letošní oskarový look to jen potvrzuje. V nádherné róbě Jenny Packham, které mimochodem patří do svatební kolekce, vypadá konečně na svůj věk.

Zoe Soldana (Avatar) ukázala trochu toho dramatu ve fialové róbě Givenchy Haute Couture. Nevím, nevím, vršek se mi líbí, o sukni už tak jednoznačně rozhodnuta nejsem. Takže za vršek palec nahoru, za sukni zřejmě dolů.

Vera Farmiga nebyla na oskarovém večeru jistě k přehlédnutí, její vejířkové šaty od značky Marchesa vzbudily zaslouženou pozornost.

To by nebyla Mariah Carey, aby neukázala trochu kůže, rozparky a výstřihy patří neodmyslitelně do jejího šatníku. Ovšem to neznamená, že je to dobře. V šatech od Valentina z Haute Couture kolekce v půlnoční modré to však nebylo ještě tak hrozné, jak jsme u této zpěvačky-herečky zvyklí, i když mám pocit, že jí šaty prostě a jednoduše nesedí a na tak honosnou událost, jako jsou Oscaři, se prostě nehodí ukazovat tolik.

To samé platí i pro pop-country zpěvačku Faith Hill, jejíž předramatizované černé šaty, jejichž rozparek vedle prakticky až ke kalhotkám a nebýt krajky, mohlo to dopadnou ještě trapněji.

Nálepku nejdivnějších šatů si z oskarového večera odnesly šaty Charlize Theron. Co na tom, že jsou od Diora! Mít přes prsa dvě růže se na předávání cen Akademie prostě nehodí. Tečka.

Nejsem velkým zastáncem saténových ani jinak blyštivých šatů na plnoštíhlých ženách, avšak v případě Queen Latifah musím říct, že mi to vůbec nevadí. Queena vypadá v šatech Badgley Mischka opravdu skvostně.

V případě zpěvačky Kate Perry jsem vždy na rozpacích. Kate má sice nádherné šaty z dílny Zuhaira Murada, které se k ní hodí jak stříhem, tak i barevným provedením, avšak proč musí stále dávat tak moc na odiv svoje vnady? Kate, už jsme viděli dost.

Opravdu stylovou tečku za mým oskarovým okénkem poskytne fešák Robert Downey Jr. Tento chlapík je prostě svůj a snad jen on si může dovolit vzít k obleku a na takovou událost, jako jsou Oscaři, tenisky. Modrý motýlek a brýle jen podtrhují onu ležérnost. Prostě k nakousnutí.

Zdroje: www.peoplestylewatch.com, www.celebuzz.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu