Sexy symbol 30. let – Betty Boop

Sexy symbol 30. let – Betty Boop

19. března 2010, Betty Boop, Talkartoon, Grim Natwick, tašky, batohy, kabelky, spodní prádlo, Betty Boop oblečení

Animovaná postavička Betty Boop navržená Grimem Natwickem se poprvé objevila v šesté epizodě seriálu Talkartoon. Tehdy ještě jako postava ve stylu francouzského pudlíka – Betty Boop měla vytahané houpací uši a černý čumáček. V té době z její postavy ještě nevyzařoval ten sexappeal, kterým oslňuje až od roku 1932, kdy byla předělaná na normálního člověka. Protáhlé uši se rázem proměnily na veliké zlaté náušnice a z psího čumáčku se stal malinký roztomilý nosík.

Betty Boop byla vnímána ve 30. letech hlavně jako nejznámější animovaný sexy symbol. V této době plné deprese byla také, zřejmě díky jejímu vlídnému někdy až směšnému vzhledu, pro mnohé lidi symbolem bezstarostnosti. V dnešní době ji spíše upřednostňují teenageři, aniž by věděli, co pro mnohé lidi v dřívějších letech znamenala.

Na základě toho, že se stal sexy vzhled Betty Boop tak populární, vznikla i stejnojmenná módní značka Betty Boop. Možná je ale slovo módní trochu přehnané. Značka Betty Boop, totiž nevyrábí jen skvělé módní kousky, ale také mnoho dalších věcí, které by jsme u takovýchto typů značek vůbec nečekali.

Oblečení Betty Boop

U nás se s běžným oblečením od značky Betty Boop setkáváme nejvíce. Oblečení nabízí mnoho našich e-shopů a obchodů. Není problém zde sehnat trička, mikiny nebo šaty od značky Betty Boop, i když možná nebudete mít možnost tak velkého výběru jako například v Americe, i přesto ale můžeme být rádi za to, že se u nás dá oblečení od stylové značky Betty Boop koupit.

Tašky, kabelky a batohy

Znakem předních značek jsou samozřejmě dobře vypadající tašky, kabelky a batohy. Stejně tak je tomu i u značky Betty Boop, která vyrábí prvotřídní látkové i kožené kabelky různých tvarů a velikostí. Kabelky od Betty Boop jsou velice vkusným módním doplňkem. Podobně je tomu tak i u tašek. Značka Betty Boop nevyrábí jen užitečné tašky do města, ale také vysoce kvalitní cestovní tašky a kufry. S kufrem, na němž bude usměvavá tvář Betty, budete na letišti určitě nepřehlédnutelní. A nakonec batohy od Betty Boop, které se skvěle hodí hlavně malým školačkám do prvních tříd.

Spodní prádlo

Jestliže je symbolem značky sexy Betty Boop, je samozřejmé, že bude značka produkovat i vkusné spodní prádýlko. Spodní prádlo od značky Betty Boop opravdu perfektně symbolizuje oblíbenou postavičku. Je sexy, roztomilé i vyzývavé zároveň. Každý kus prádýlka je jedinečný. I v českých e-shopech a obchodech si budete moct bohatě vybrat.

Doplňky

Doplňky jsou u každé značky samozřejmostí. Ať už jsou to šperky, hodinky nebo kosmetika. Tohle všechno má zajisté i značka Betty Boop. Vyrábí také mnoho doplňků, které jsou celkem neobvyklé. Dá se říct, že značka Betty Boop je takovou velikánskou továrnou na veškeré zboží. Továrnou, ve které se vyrábí vše od vonných svíček až po kuchyňské doplňky. Hlavním produktem značky jsou panenky představující samotnou Betty Boop. Ve světě je mnoho fanoušků a sběratelů těchto panenek.

 

Zdroje: www.bettyboopcosmetic.com www.cuteshop.cz www.bettyboop.com

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu