Jarní móda v únoru na LuxuryMag.cz

Jarní móda v únoru na LuxuryMag.cz

22. března 2010, LuxuryMag, Luxurymag.cz, jarní móda, trendy jaro 2010, móda jaro 2010

Sponzorované odkazy

Únor byl sice pořádně mrazivý a ještě před pár dny nás na některých částech republiky potrápil sníh, nicméně jaro už je tu a s letošní zimou už je opravdu konec. Na vámi oblíbeném web magazínu LuxuryMag, který vám denně přináší ty nejžhavější novinky a trendy ze světa módy, ale také luxusní techniky a cestování, jste se už v únoru mohli začít na to opravdové jaro těšit, neboť únor 2010 byl na LuxuryMagu ve znamení jarních trendů. Pojďme se tedy teď společně podívat, o čem konkrétně jste se tu mohli dočíst.

Čím jiným začít na začátku nebo spíše ještě před začátkem sezóny, než poohlédnutím se po nových kouscích do vašeho šatníku, a to nejlépe podle posledních trendů. LuxuryMag vám v polovině února nabídnul článek o všech důležitých Trendech pro jaro 2010, které byste si jistě jako módní nadšenkyně neměly nechat ujít a stoprocentně pořídit. S jarem přichází nejen výměna šatníku, ale také i vaší vůně, pokud se ta vaše současná hodí spíše do chmurných zimních dní. I na tomto poli vám LuxuryMag poradil a poskytnul jistě zajímavé tipy na Parfémy pro jaro 2010, a to jak pro ženy, tak i pro muže. Nejen v našem článku o trendech jste se mohli dozvědět, že letos pofrčí džínovina ve všech svých podobách, trendy samozřejmě sledují i takové klasické společnosti jako Levi’s, která letos nabídne velmi povedenou kolekci džínů, džisek i jiných.

Zcela letním článkem byl ten o Plavkách Victoria’s Secret pro letošní sezónu, který zcela určitě přilákal pohledy mnoha žen, toužících po krásných a kvalitních plavkách, které VS nabízí a nutno říci, že letošní kolekce je opravdu velmi vydařená.

Lehce sportovně laděné čtenáře mohly zaujmout články o adidas Superstar či kabelkách Puma. Nezapomnělo se ani na spodní prádlo, ženám bylo odtajněno kouzlo Podprsenek Triumph, pánům zase tajemství push-up slipů.

Jako každý měsíc i v únoru jsme se společně podívali do světa vysoké krejčoviny a módního průmyslu. Bohužel zprávy z něj nebyly vůbec veselé. 11. února nás navždy opustil jeden z nejnadanějších návrhářů, kterého kdy móda měla, Alexander McQueen. Britský návrhář spáchal sebevraždu ve svém londýnském bytě.

I když dnešní přehled končíme smutnou zprávou, doufáme, že vám LuxuryMag přinesl nejen v únoru velice zajímavé a inspirující články a že mu i nadále zachováte svou přízeň.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu