Zaměřeno na blazery, saka a bundičky pro jaro 2010!

Zaměřeno na blazery, saka a bundičky pro jaro 2010!

19. března 2010, bundy jaro 2010, saka jaro 2010, blazer, sako, dámské sako, dámská saka, dámské bundy jaro 2010, TopShop, Mango, H&M

Sponzorované odkazy

Předpokládám, že většina z vás se před pár dny zaradovala, že je zimě už nadobro konec a že konečně prišly ty pravé jarní teploty a hlavně spousta sluníčka, kterého si teď můžeme užít. Letošní zima byla opravdu dlouhá a dosti mrazivá a váš zimní kabát vám jistě prokázal velkou službu, nyní je však na čase ho uklidit hluboko do šatníku a vytáhnout sáčka, blazery a jarní bundičky. Pokud se vaší skříni zrovna nic takového nenachází, anebo nachází, ale vy už to nehodláte nosit a raději byste se poohlédla po nečem novém a trendovějším, připravila jsem pro vás unikátního průvodce nejen současnými trendy v této oblasti, ale také hlavně nabídkou různých oblíbených značek pro váš ještě lepší přehled.

Trendy pro dámská saka pro sezonu jaro 2010 jsou podobné jako minulý rok, avšak zdálo se, jako by si jich minulý rok nikdo moc nevšiml, tak tomu bylo například se zvýrazněnými rameny, do kterých se módním společnostem zas tak nechtělo. Letos se však vystužená, nařasená a ozdobená ramena nosí na všem, a tak i sáčka nezůstala pozadu. Army styl à la Michael Jackson s bronzovými či kovovými knoflíky stále frčí. Bundičky se nám poněkud zkrátily, letos tak můžeme takřka všude vidět kožené i denimové bundičky v délce jen maličko pod prsa, popřípadě do pasu. Ano, nosí se kůže, a to černá i barevná s různými zipy a cvoky, ale také letos všudepřítomný denim. Zvláště pak světlé džísky jsou letošní jarní trefou do černého.

H&M

H&M letos nabízí opravdu velkou spoustu sáček, blazerů a bundiček, a to hned v několika stylech. Jistě jste zaznamely jejich kampaň The Blues, která obsahovala hlavně džíny, ale také například košile v barvě denimu či právě džísky. Samozřejmě H&M opět neopominulo ani army styl a nabízí hned několik bundičko-sáček v sexy uniformním stylu. Nechybí ani klasická elegantní sáčka ani lehce extravagantní či nápaditější modely, jako například denimová bundička s volánky kolem límce.

TopShop

TopShop jde jako vždy trochu originálnější a nápaditější cestou, a tudíž jsou saka, blazerybundy TopShopu barevnější a propracovanější do detailů. Spoustu „fanynek“ této značky taky jistě potěší, že už nemusí kvůli TopShopu jezdit jen do Prahy, ale můžou si novinkově oblečení TopShop objednat přímo z jejich e-shopu.

Mango

Španělská společnost Mango zase sází na sexy elegantní styl, který se jim již několikrát osvědčil. Saka, blazery ani bundičky Mango však nejsou nijak fádní, jen umě kombinují aktuální trendy s nadčasovou klasikou.

Zdroje: www.mangoshop.com, www.topshop.com, www.hm.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu