Nebojte se trochu extravagance! / Humanic boty jaro 2010

Nebojte se trochu extravagance! / Humanic boty jaro 2010

22. březen 2010, Humanic, Humanic boty, Humanic shoes, Shoemanic.com, Shoemanic.de, Humanic.de, boty jaro 2010, lodičky jaro 2010, sandály, baleríny

Sponzorované odkazy

Jaro je tu a samozřejmě nejen šatník na jaře potřebuje obměnit. Z teplých kožených kozaček a jiných bot, které nám v zimě sice prokázaly velkou službu, je třeba se vyzout a vklouznout do roztomilých, elegantních či sexy lodiček a sandálků. K tomu vám dopomůže například společnost Humanic.

Německá síť obchodů s obuví Humanic letos chce zřejmě trochu šokovat, nebo alespoň vsadit na trochu nápaditější modely, neboť to, co zrovna nabízí opravdu není to, na co jsme od Humanicu zvyklé. Humanic letos vsadil na dva výrazné trendy, a to zvířecí potisky a vzory a také rockový styl.

Nebojte se trochu extravagance! / Humanic boty jaro 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Humanic Exotic

Exotic, tak se nazývá kolekce bot, při jejichž tvorbě se designéři nechali inspirovat světem zvířat, hlavními inspirátory byli pak plazi jako hadi a krokodýli, na své si však přijdou i milovnice zebřího potisku, který je letos velice in. Hadí kůži, a to i ne zrovna přírodních barvách, jako je například růžová, se pyšní jak klasické lodičky, tak lodičky s otevřenou špičkou, či letos nezbytné páskové sandály. Dosti odvážnější byly u Humanicu i co se týče výšky podpatku, neboť většina bot se může pyšnit alespoň deseticentimetrovým jehlovým podpatkem. Vskutku jen pro odvážné nebo pro zkušené. Avšak i některé ty botky jsou na platformě, popřípadě, pokud si netroufáte, si můžete opatřit hadí balerínky.

Nebojte se trochu extravagance! / Humanic boty jaro 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Humanic Thrill Me

Kolekce bot, kabelek i jiných doplňků nazvaná Thrill Me je plná černé kůže, a to i té lakované, která je ozdobená mnoha kovovými cvočky a kamínky v rockerském stylu. Páskované sandály na vysokých jehlách mají cvočky všude, až se zdá, že jich je tam přiliš, ale pokud je vám rockerský styl blízký či se vám pouze líbí, směle do toho. Tyto boty jsou jako dělané na nějakou party. Tento rockerský look navíc vykouzlíte velmi snadno, stačí nějaké minišaty či minisukně a top, stylové rukavice a nápadné naušnice a náramky a také samozřejmě sluneční brýle.

Nebojte se trochu extravagance! / Humanic boty jaro 2010 (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.shoemanic.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu