S novým ročním obdobím nové módní dopňky / Módní doplňky na jaro 2010

S novým ročním obdobím nové módní dopňky / Módní doplňky na jaro 2010

25. března 2010, módní doplňky, náramky, náhrdelníky, prstýnky, šátky, kloboučky, sluneční brýle, vlasové módní doplňky, šátky, náušnice, jaro

Sponzorované odkazy

Módní doplňky jsou skvostem každého outfitu. Ne všechny módní doplňky se hodí ke všemu, a proto si s každým modelem svého oblečení pečlivě vybíráme i daný módní doplněkA stejně jako si vybíráme módní doplňky k outfitu, měníme módní doplňky s ročním obdobím.
Konečně můžeme s klidným svědomím říci, že jaro už nám začalo. A to nejen astronomicky, ale i teplotně. A se změnou ročního období, budeme chtít obměnit nejen naše oblečení, ale i již několikrát zmiňované módní doplňky.
A právě tímto tématem se bude dnešní článek zabývat. Podíváme se na nejrůznější doplňky, jako budou náramky, náhrdelníky, prstýnky, šátky, kloboučky, sluneční brýle, vlasové módní doplňky v podobě sponek i čelenek, náušnice a šátky.
Tato jarní sezóna se bude nést v duchu pestrosti a výrazných tvarů. Neznamená to ale, že pokud si vezmete šedý šátek, nebudete in. Prakticky se bude nosit vše od A až po Z. Vše je o správném kombinování a chuti si s modely oblečení a módními doplňky trochu pohrát a najít správné kousky, které k sobě budou perfektně ladit.
Pojďme se už ale podívat, co nám toto jaro nabízí. Necháme se inspirovat výběrem z módních doplňků „online zahraničního obchodu“ www.shopstyle.com, kde můžete i Vy najít tisícero inspirací.


Vlasové doplňky

Často na ně zapomínáme. Ale i vlasové doplňky jsou kolikrát důležité. Osvěží celý outfit a Vašim vláskům dodá na upravenosti. Konečně když tedy můžete schovat Vaše čepky, Vám počasí a sluníčko dovolí pořídit si sponky, čelenky a jiné vlasové módní doplňky.


Pořiďte si tedy do vlasů pár sponeček s různým zdobením. Z módy nevyšly ani čelenky, které však svůj boom už zažily. Tentokrát se však čelenky ukážou v celé své kráse znovu a výraznější. Výrazné mašle a různé jiné zdobení bude to, co se na čelenkách bude nosit nejvíce.


Něco na hlavu

Pokud milujete kloboučky a jiné pokrývky hlavy a zima Vám naopak Vaše oblíbené čapky ukradla, nezoufejte. S jarem odchází sice teplé pletené čepice, neodchází však pokrývky hlavy jako takové.
S jarem se můžete vyřídit na kloboučcích, slamácích i různých více či méně sportovních kšiltovkách. Číslem jedna budou spíše kloboučky, opět různě zdobené; se stuhou, mašličkou, různě barevné. Bránit se nemusíte ani klobouků pánského střihu.


Sluneční brýle

Sluneční brýle patří mezi naše nejoblíbenější módní doplňky. Za prvé už jen proto, že venku svítí sluničko a za druhé, co si budeme říkat, správně vybrané sluneční brýle prostě vypadají skvěle!
Tuto sezónu se opět můžeme těšit z rozměrově větších slunečních brýlí či z brýlí různě barevných (zlaté budou naprostým hitem).

Náhrdelníky

Jemnost nebo výraznost? Tuto sezónu můžete vsadit spíše na výraznější náhrdelníky. Stylové budou náhrdelníky extravagantní, různě propletené a náhrdelníky nepravidelných tvarů.
Pozor si však dávejte na přísloví, že méně je někdy více. Pokud si na sebe vezmete již výrazné náušnice nebo výrazný náramek na ruku, s náhrdelníky to již moc nepřehánějte a naopak. Vždy zkoušejte svůj outfit doplnit než „přeplnit“. Plno, ať už výrazných nebo nevýrazných módních doplňků najednou, působí lacině a nepěkně.


Náramky

Čím širší, tím snad stylovější. I tak můžeme mluvit o dalších módních doplňcích, a to náramcích. Inspirovat se můžete nechat jak řadou náramku kožených, které působí víc „drsňácky“, tak i výběrem z náramků zlatých či stříbrných.
Velice moderní bude kombinace širokých kožených (koženkových) **náramků
s outfitem složeným z legín, jakéhokoliv delšího topu, vestičky a vysokých podpatků.


Pokud si však potrpíte na třpytivost, ani zde nemusíte zoufat. Inspirovat se můžete níže uvedeným výběrem. I v tomto případě si všimněte, jak skvěle vypadají náramky širší nebo nějakým způsobem výrazné. Že by se tato sezóna náramků řídila pravidlem čím širší nebo výraznější, tím lepší?


Prstýnky a náušnice

Možná se budu opakovat, ale prostě to tuto módní sezónu tak je, a to jak u prstýnků, tak i u náušnic. Moderní budou prstýnky větší, s kamínky, třpytivé a opět jakkoliv výrazné.


Inspirovat se můžete i těmito následujícími stylovými zlatými a stříbrnýmináuš­nicemi různých tvarů i velikostí.


Šátky

Trochu zahřeje, dodá šmrnc a celý outfit rozzáří. Co to je? Ano, šátek. I když jsou šátky celoroční záležitostí, hodně vyniknout právě na jaře.
Pořiďte si pár barevných, pár univerzálních jako jsou většinou ty tmavších barev a kombinujte se s Vaším outfitem. A hlavně se nebojte barev.


„Zdroj“: www.shopstyle.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu