Buďte kočka - Pussy Deluxe

Buďte kočka - Pussy Deluxe

30. března 2010, Pussy Deluxe, Velvet Kitten, Catkin, Vive Maria, Brunotti, bikini, tašky, kabelky, spodní prádlo, kočička

Sponzorované odkazy

Značka Pussy Deluxe má nejvíce příznivců hlavně mezi mladými a dospívajícími děvčaty. Je oblíbená především díky svému hlavnímu znaku, jímž je půvabná kočička, která má špičaté, nastražené uši a veliké oči uprostřed zdobené zářivými hvězdami. Většina děvčat si oblečení od Pussy Deluxe kupuje zejména kvůli ní. Kočička totiž zdobí většinu modelů značky. Najdeme ji na tričkách, šatech i taškách od Pussy Deluxe.

Oblečení od Pussy Deluxe seženete v mnoha obchodech i internetových e-shopech u nás v Česku. Modely od Pussy Deluxe si můžete vyzkoušet nebo dokonce i koupit v obchodě Catkin, který najdete v Praze v obchodním centru Letňany. V Catkin budete mít možnost vybrat si i z nabídky oblečení od módních značek Vive Maria nebo Brunotti.

Oblečení Pussy Deluxe

Značka Pussy Deluxe je opravdu široce obohacená o mnoho typů oblečení. Vybrat si můžete z mnoha stylových triček, topů, tílek, bund, mikin a zejména letních šatů. Značka Pussy Deluxe dodává svým modelům mladistvý vzhled. Při volbě barev rozhodně nechce být fádní nebo nudná. Modely jsou pestrobarevné a výrazné. Jestliže ale máte raději konzervativnější barvy jako bílou a černou, budete mít také možnost volby. Střih je též značně bohatý. Trička těsná nebo volná, s dlouhými rukávy nebo bez rukávů, s ramínky nebo zavazováním za krk. Stejně tak je tomu i u dalších typů oblečení. Jestliže se tedy rozhodnete pro značku Pussy Deluxe, myslím si, že si mezi takovýmto množstvím nebudete moci vybrat.

Bikiny a spodní prádlo

Pro značku takového typu, jako je Pussy Deluxe, je samozřejmostí výroba sexy bikin a svůdného spodního prádla. Pussy Delux je značka zaměřená speciálně na ženy, a proto pro ně také chce to nejlepší. Umí vykouzlit spodní prádlo a bikiny, ve kterých budou vaše přednosti neodolatelné. Ať už to budou tanga, kraťáskové kalhotky, kalhotky s krajkou, smyslné podprsenky, ležérní tílka. Ve všem budete vypadat kouzelně. Značka Pussy Delux má totiž tajný recept na to, jak potlačit vaše nedostatky a zvýraznit klady.

Tašky a kabelky

Tašky a kabelky od Pussy Deluxe jsou velice stylové. Tašky mají klasické tvary a jsou vyráběny ze silných materiálů, jako je umělá kůže nebo nylon. V dnešní době je tento design tašek velice moderní. Většina tašek má také velký počet kapes, které jsou velice praktické. Můžete každé z kapes na tašce udělit roli. Jedna bude vykonávat funkci kapsy na mobil, druhá kosmetické kapsy, třetí peněžní kapsy, a tak dále. Zajisté si víceúčelovou tašku zamilujete. U kabelek máte na výběr mezi sportovními a atraktivními. Jsou vyráběny z umělé kůže nebo textilu. Většinou ale narazíte na kabelky, které jsou v kombinaci obou materiálů.

Doplňky

Symbolem značky jsou dva parfémy – Velvet Kitten a Pussy Deluxe. Ani jeden se nedá zakoupit zde v Česku, ale můžete si ho třeba nechat poslat přes internetový obchod z jiných zemí. Dalšími doplňky jsou například deky, pásky, přívěšky na mobil, deštníky nebo penály. Všechny tyto doplňky jsou zkrášleny kočičkou Pussy Deluxe. Kočička je na doplňcích mnohem výraznější než na oblečení. Hlavní znak kočičky by měl být na doplňcích ozdobou, ale připadá mi, že spíše doplňky zdobí kočičku Pussy Deluxe.

Zdroje: www.girlshop.cz www.erdbeerlounge.de

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu