Letní slevy oblečení jsou tady. Výprodej oblečení může začít!

Letní slevy oblečení jsou tady. Výprodej oblečení může začít!

21. srpna 2008, Letní slevy, Slevy oblečení, Výprodej oblečení, Výprodej plavek, Mango, Zara, H&M, Calzedonia, Dior

Sponzorované odkazy

Nejen výprodej oblečení

Léto, to je čas dovolených a výletů, koupání a sluníčka. Léto je však také dobou, kdy do většiny obchodů s oblečením, botami či doplňky vtrhnou sezonní slevy a výprodeje. V létě tak můžete hadříky i boty koupit o padesát procent levněji, některé slevy dosahují dokonce až sedmdesáti procent.

První slevy dorazily do obchodů již v červnu, prodejci však budou se slevami a výprodejemi pokračovat až do konce prázdnin, nekteří i do poloviny září. Zatímco v první fázi prázdnin jste si mohli nakoupit většinou jarní zboží, teď v srpnu slevám podlehly už i plavky, sluneční brýle či letní obuv.

Prodejci si díky těmto velkým sezonním výprodejům uvolňují sklady a plochy pro nové zboží, ovšem ne všechny slevy jsou transparentní. Mnohdy se stává, že prodejci (většinou na internetu) láká spotřebitele na slovo „sleva“, přestože se vlastně o slevu nejedná. U těchto neseriozních obchodníků nenajde spotřebitel původní cenu, ale objevují se pojmy jako „cena obvyklá“, nebo „obvykle se prodává za“. Často se také zákazníci mohou setkat např. s 15% slevou z určité částky. Dopočítat si ji ovšem už musí sami s kalkulačkou.

Výrazné slevy oblečení

Slevy a výprodeje se samozřejmě netýkají jen oblečení, ale i dalšího sortimentu, proto by si lidé měli také uvědomit, že ne vždy je nabízené zboží, ať v letních slevách, nebo v běžných slevových akcích, kvalitní, mnohdy se objevují výrobky, jejichž kvalita je více než pochybná.

Jistě ale nenaletíte, když se zajdete podívat do prodejen mezinárodních módních sítí, jako jsou Mango či Zara, kde s parádní slevou můžete nakoupit letní šaty, blůzky i skvěle padnoucí džíny. V prodejnách švédské značky H&M můžete celkem levně nakupovat po celý rok a co teprve při letních výprodejích. Jejich plavky či spodní prádlo tu teď pořídíte za pakatel. Plavky od italské značky Calzedonia nebývají v normálním období nejlevnější, teď je však pořídíte s výraznou slevou. Slevy samozřejmě postihují i sluneční brýle, ale zatímco takové brýle od New Yorkeru teď pořídíte za sto korun, Dior sluneční brýle ve výprodeji stojí tři tisíce.

Pokud jste už naladeni a vyrážíte do ulic, zbývá jen dodat, že se vždy vyplatí nakupovat s rozvahou.

Zdroj: www.luxurymag.cz, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Tris. Článek najdete v kategorii slevy a výprodeje.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu