H&M představuje The Garden Collection

H&M představuje The Garden Collection

30. března 2010, H&M, H&M The Garden Collection, H&M oblečení, jaro 2010, trendy jaro 2010

Sponzorované odkazy

Pokud jste v posledních dnech zavítali do obchodů H&M, určitě jste si všimli toho množství květin, které tyto shopy zaplavila. Jak jinak taky oslavit příchod jara než spoustou květů. H&M před několika dny totiž uvedla do obchodů svou tzv. Garden Collection.

The Garden Collection

Jak už jsem zmínila v úvodu The Garden Collection od švédské populární módní značky H&M je plná květů a tím pádem také živých barev. V celé kolekci najdete přes padesát kousků oblečení, bot a doplňků, a to od vzdušných halenek a blůz přes šaty s volánky až po květované kalhoty a legíny.

A přirozeně, jak už jsme si u „haemka“ zvykli, nejde jen o květinky, které tuto kolekci dělají výjimečnou. Celá kolekce je totiž vyrobena z materiálů, jež jsou šetrné k životnímu prostředí, jako je například recyklovaný polyester, organická bavlna nebo organický len.

The Garden Collection byla taktéž nafocena velmi pěkná kampaň, kterou společně s celou kolekcí můžete obdivovat na stránkách www.hm.com nebo na e-shopu H&M. Zde jen malá ochutnávka toho, co na vás v obchodech v tuto chvíli čeká.

Zdroje: www.hm.com, http://shop.hm.com/

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu