Představujeme hit letošního roku – funky plavky 69slam

Představujeme hit letošního roku – funky plavky 69slam

17. května 2010, plavky 2010, plavky 69slam, spodní prádlo 69slam, 69slam e-shop, plavky e-shop, dámské plavky, pánské plavky, bikiny

Sponzorované odkazy

69slam nabízí jak dámské, tak i pánské plavky, jež se dají jen těžko zaměnit s jinou značkou. Plavky 69slam jsou totiž funky, originální a samozřejmě velmi kvalitní. Tyto plavky, ale také spodní prádlo značky 69slam můžete vybírat na internetových stránkách www.69slamshop.cz

Dámské plavky 69slam

Dvoudílné plavky 69slam mají jedinečnou výhodu, která spočívá v jejich volné kombinovatelnosti. Dvoudílné dámské plavky 69slam je totiž možné kombinovat jak co se týče střihů a barevných motivů, ale také velikostí. Klidně si tedy můžete pořídit kalhotky velikosti S a podprsenku velikosti L, a to ve stejném nebo i různém motivu. Pokud mluvím o motivech, je třeba zdůraznit, že 69slam se může pyšnit opravdu pestrou nabídkou. Můžete si pořídit rozkošné trojúhelníčkové plavky v barvách duhy nebo plavky s vrškem bandeau s barevnými čtverečky. Pokud jste trochu romantičtější typ, jistě vás nadchnou například plavky s rozkošnými kvítky, absolutně cool budete v plavkách se symbolem míru.


Plavky 69slam se od ostatních plavek odlišují nejen svým designem, ale také tím, že své kolekce nabízí souběžně ve dvou různých materiálech. Standardní řada je komfortní bavlna doplněná o 5 % elastanu, druhá pak kolekce provedená v mikrovlákně pro pocit luxusního pohodlí. Mikrovlákno je bráno jako hi-tec materiál, který je určen pro všechny druhy sportů, hlavně extrémních, kvůli jeho schopnosti odvádět vlhko do další vrstvy. A jak možná víte, tyto vlastnosti většinou nabízely jen plavky sportovního vzhledu, 69slam přináší do této oblasti estetiku. Všechny tyto charakteristiky, které nenajdete najednou u žádné jiné značky u nás dostupné, tak ospravedlňují trochu vyšší cenu plavek 69slam, která však není nijak závratná, a přece do kvality se vyplatí investovat.


Pánské plavky

Ani pánové nepřijdou u 69slam zkrátka. Pánské plavky 69slam nabízejí trochu něco jiného, než jsou možná naši pánové zvyklí. Rozhodně tu nehledejte nemoderní slipové plavky, 69slam přináší cool koupací šortky s ulítlými potisky, ve kterých vás nikdo nepřehlédne.


Na fotkách je vyfocen Michal Maroši a další rideři 69slam týmu.

Zdroj: www.69slamshop.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu