Dopřejte si pohodlné spaní / Pánské noční košile

Dopřejte si pohodlné spaní / Pánské noční košile

1. dubna 2010, Pánská noční košile, chlapecká noční košile, pánská noční košile s čepičkou, Andrie, Jitex, Cheese

Sponzorované odkazy

Každý muž si chce dopřát klidnou pohodovou noc bez ustavičného škrcení gum od trenek, slipů nebo pyžamových kalhot. A proto přední výrobci nočního prádla vytvořili pohodlné pánské noční košile. Je to jedna z mála věcí, kterou muži okoukali od nás žen.

Je pravda, že když chtějí mít muži pohodlné spaní, tak spí nazí. Ale co když je vám zrovna zima? Co když spíte u známých nebo oni u vás? Kvůli těmto situacím si nacházejí pánské noční košile čím dál tím více oblíbenců. Muži, kteří jednou vyzkoušeli noční košili, už ji nikdy nesundali. Právě proto nesmíte pánské noční košile odsuzovat ještě dříve, než si je sami otestujete.

Pánská noční košile je prodyšná, pohodlná a velmi dobře se nosí. A hlavní je, že vůbec neškrtí. Během vašeho spánku je váš tělesný pohyb velmi omezený. Těsné prádlo snižuje proudění v žilách a lymfatických cévách a vy se potom celou noc jen převalujete a vrtíte. Ráno se poté probouzíte rozlámaní a nevyspalí. Proto pro své zdraví uděláte nejlépe, když si na spaní budete oblékat už jen a pouze noční košili.

Vybrat si můžete, tak jako u dámských nočních košil, z mnoha druhů materiálů. Nejklasičtější je samozřejmě bavlna, ale vůbec nebude zženštilé, když sáhnete po flanelové nebo saténové noční košili. Věřte nebo ne, ale vyzkoušet můžete i hedvábnou nebo latexovou noční košili, které se opravdu vyrábějí.

Délku noční košile si také můžete vybrat podle svého. Typická délka pánské noční košile je lehce nad kolena. Pokud je vám v noci zima a jestli nechcete, aby se vám noční košile vykasávala celou noc nahoru, zkuste dlouhou noční košili až nad kotníky. O délky rukávů si také nemusíte dělat starosti. Vyrábějí se košile s krátkými i dlouhými rukávy.

Pánské noční košile s čepičkou

Pánské noční košile s čepičkou jsou skvělým vynálezem. Ocení je zejména muži, kteří mají pleš nebo muži, kterým vypadává spousta vlasů. Pánové, kteří takové problémy nemají si na své přijdou určitě také. Při spaní s čepičkou vám bude totiž mnohem větší teplo. Je dokázané, že nám hlavou uniká až 90% lidského tepla. V zimě, kdy máte pocit, že vám doma profukují i zdi, si jistě rádi vezmete noční košili i s užitečnou čepičkou.

Čeští výrobci pánských nočních košil

Pánské noční košile jsou především prioritou českých výrobců nočního prádla. Výrobu převzali známé české značky, jakými jsou např. Andrie, Cheese nebo Jitex. Nemusíte se ani bát, že za noční košile od kvalitních českých výrobců zaplatíte hodně peněz. Pánská noční košile není zas taková novinka, aby stála více než dámská. Ceny se pohybují v průměru okolo 350,– Kč.

Chlapecké noční košile

Chlapeckých nočních košil se nevyrábí tak moc jako pánských. Chlapcům se totiž špatně vnucuje obléknout si něco, co je jen trochu holčičího. Proto u nás chlapecké noční košile vyrábějí pouze značky Jitex a Cheese. Jestliže ale o chlapecké noční košile stoupne zájem, myslím si, že se do výroby pustí i další firmy. Už jen pro jejich zdraví a pohodlí by se chlapcům měli dávat noční košile už od malinka, aby na ně byli více zvyklí. A když bude nosit noční košili i jejich tatínek, určitě ji budou chtít také. Po odzkoušení si ji jistě oblíbí.

Zdroj: www.nocni-kosile.ic.cz www.spodni-pradlo-darka.cz www.cheesefashion.cz

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu