Máte raději tanga nebo kalhotky s nohavičkou?

Máte raději tanga nebo kalhotky s nohavičkou?

6. dubna 2010, tanga, string, francouzské kalhotky, sportovní kalhotky

Každý druh kalhotek je vhodný pro jinou situaci, denní dobu a pod jiné oblečení. Pokud chcete být sexy a přitažlivá, vyberte krajkové a lehce průhledné kalhotky a pokud chcete být naopak elegantní, pak zvolte raději kalhotky, které vás nebudou moc odhalovat.

Tanga jsou jediné kalhotky, které nejsou pod přiléhavým oblečením vidět a to je velmi praktické. Mají totiž přední díl, který se směrem dozadu zužuje v tenký proužek, který je při oblečení mezi hýžděmi. Jsou oblíbené pod kalhotami, ale i pod úzkou sukní, neboť se pod nimi nerýsují jejich okraje. Mohou být v různém provedení – se stahovacím předním dílem, tenoučkými šňůrkami kolem pasu, kterou mohou být i ze silikonu apod. Jistě se shodneme na tom, že nejlépe vyniknou na štíhlé postavě. Z materiálů jsou nejoblíbenější satén a krajka. Bavlna je sice nejpraktičtější, ale u tak malého kousku látky nehraje takovou roli.

Kalhotky string jsou vlastně sexy tanga. Jsou velmi oblíbené pro svoji praktičnost. Trochu připomínají vztyčenou kobru se zvednutým ocáskem. Stejně jako všechny módní výstřelky i tyto kalhotky si našly své příznivce i odpůrce. A co vy, líbí se vám?

Kalhoty s nohavičkou jsou velmi sexy a jejich funkčnost je k nezaplacení. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, který jim dodává na kvalitě. Velmi eroticky působí nohavičky, které jsou vyrobeny z krajek. Pokud si navíc vyberete kalhotky v červené barvě, budete neodolatelná. Je totiž známo, že červená barva muže magicky přitahuje. Kalhotky se dají i bez švů. Záleží na vás,které se vám líbí víc. Někdy se ale může stát, že švy mohou tlačit při sezení, pak je lepší vybrat jiný střih nebo zvolit bezešvé.

Sportovní kalhotky s nohavičkou jsou velmi praktické pro sportovně založené dívky, protože je využijí při různých sportovních aktivitách. Jsou pružné, elastické, flexibilní a zároveň vzdušné. Pokud si koupíte opravdu kvalitní, můžete se spolehnout, že budou dobře odvádět i pot. Pokud si koupíte kalhoty vyrobené z materiálu Coolmax budete se na ně moci spolehnout i během fyzicky náročné aktivity. Dokonale odvádí pot od těla a navíc jsou příjemné na dotek. Dokáží zakrýt objemnější stehna a lehce vytvarovat zadeček. Vyrábí se v zajímavých barvách, vkusných střizích, z bavlny nebo s potiskem.

French boxers jsou kalhotky s různě dlouhou nohavičkou, připomínající pánské trenýrky. Jsou velmi pohodlné. Bývají zdobené krajkou, výšivkou a jinými ženskými prvky.

Zdroj: www.tanga.lauratrade.cz, www.in-obleceni.cz, www.selmark.es

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu